Co mówi o tobie kształt małego palca? Zaskakujące, jakie cechy charakteru zdradza

CO KSZTAŁT ŚRODKOWEGO PALCA MÓWI O TOBIE

Pokazywanie komuś środkowego palca to nie tylko nieprzyzwoity gest. W ten sposób prezentujesz swoją osobowość i pomagasz rozmówcy dowiedzieć się o Tobie więcej niż byś chciał. Ale dzieje się tak tylko wtedy, gdy adresat wie o teście osobowości opartym na kształcie środkowego palca. Uważaj więc, komu to pokazujesz.

Słynny psycholog i psychiatra Carl Jung powiedział: „Samowiedza jest tak samo przerażająca, jak jest konieczna”. Ponadto niektórzy uważają, że samopoznanie jest ludzkim obowiązkiem, a nie wolnością. Niemniej jednak każdy z nas jest osobą złożoną, dlatego pojedynczy test osobowości nie może określić, kim naprawdę jesteśmy, często potrzebujemy wielu takich testów i całego naszego życia, aby przynajmniej w jakimś stopniu poznać siebie.

Po obejrzeniu tego filmu będziesz bliżej o krok. Rozwiąż ten prosty test, aby spojrzeć na siebie z nowej perspektywy.

To niezwykle prosty test, ponieważ opiera się tylko na kształcie środkowego palca.

Chiromanci badają ręce od czasów starożytnych i wskazują na charakter i przeznaczenie danej osoby. Przyjrzyj się więc uważnie środkowemu palcowi i wybierz kształt, który najbardziej Ci odpowiada. Dlaczego niektórzy ludzie mają prosty, podczas gdy inni mają zakrzywiony palec? Dowiesz się z tego filmu.

 Pierwsza opcja: forma bezpośrednia

Jesteś osobą raczej powściągliwą. Nie lubisz opowiadać ludziom o swoich planach i marzeniach. Możesz ufać tylko najbliższym. Zwykle ludzie z takimi palcami są prości, szczerzy i mili. Masz bardzo rozwinięte poczucie humoru, wielkie serce i jeśli to konieczne, jesteś gotów poświęcić swoje interesy dla dobra kogoś innego.

Opcja nr 2: forma „ostra”

Jesteś osobą z pasją, pod każdym względem w przyjaźni lub pracy. Jeśli kogoś kochasz, jesteś gotów oddać swoją duszę i ciało. To samo dotyczy życia zawodowego. Nie spoczniesz, dopóki nie wykonasz zadań i nie rozwiążesz wszystkich problemów. Jednocześnie właściciele takich palców są dość wrażliwi i kreatywni. Komunikowanie się z nieznajomymi jest trudne, ale są gotowi poświęcić cały swój czas bliskim.

Opcja nr 3: kształt guzowaty

Szybko rozwiązujesz wszelkie konflikty. Kiedy ktoś cię zaskakuje, czujesz się nieswojo. Ale szybko wracasz do normy i przechodzisz do rozwiązania problemu. Jednocześnie rzadko dostajesz zbyt trudne zadania i starasz się unikać rzeczy nieznanych. Szanujesz opinie innych, masz wielką duszę i z reguły nie wiesz, jak celowo kogoś irytować.