Co mężczyźni myślą o umięśnionych kobietach?

Jednym z powodów, dla których wiele kobiet odmawia pójścia na siłownię, jest strach przed zbyt męskim ciałem. Wydaje się, że kobiety z mięśniami nie są doceniane ani przez mężczyzn, ani przez inne kobiety.

Ale sondaże pokazują, że jest odwrotnie. Mężczyźni lubią kobiety o dobrze podkreślonym ciele, tak samo jak kobiety pulchne. Mężczyźni po prostu kochają kobiety. A te z mięśniami są równie kobiece jak inne.

1. Jessica Arevalo

Jessica Arevalo podnosi hantle od 16 roku życia i jest dwukrotną mistrzynią świata w kulturystyce. Młoda kobieta trenuje 5 godzin dziennie, 5 razy w tygodniu i nie zamieniła się w mężczyznę. Wręcz przeciwnie, ma piękne uda i wygląda jak najbardziej kobieco.

Doświadczenie pokazuje, że z pomocą dobrego trenera można uprawiać sporty wyczynowo i jednocześnie dobrze wyglądać. Ponad 2 miliony osób, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, subskrybuje jej stronę na Instagramie.

2. Ekaterina Krasavina

Ekaterina Krasavina ma 28 lat i zaczęła uprawiać sport 7 lat temu, dopiero po urodzeniu pierwszego dziecka. A 5 lat później została mistrzynią Rosji w kulturystyce.

Młoda kobieta po prostu lubiła chodzić na siłownię, ale jej przyjaciele przekonali ją, by spróbowała swoich sił na profesjonalnym poziomie. Teraz Ecaterina jest trenerką fitness i żaden mężczyzna nie kwestionuje jej kobiecości.

3. Lais DeLeon

Lais DeLeon zaczęła uprawiać fitness, gdy miała 19 lat. Młoda kobieta początkowo uprawiała sport z nudów, ale z czasem zaczęła uprawiać na profesjonalnym poziomie. Podobnie jak pozostałe kobiety w tym artykule, Lais stała się wyznacznikiem kobiecości i jest doceniana przez miliony mężczyzn na całym świecie.

Czytaj więcej: Jak wyglądać młodo po 50-tce? 7 zasad dla eleganckich kobiet