Co kształt nóg zdradza na temat osobowości człowieka?

CO KSZTAŁT NÓG MÓWI O TOBIE

Mówią, że nie należy oceniać ludzi po ich wyglądzie. Ale dzieje się tak tylko w przypadku, gdy nie wiesz, jak scharakteryzować i odczytać informacje z innych cech. I wydaje się, że nie tylko kształt nosa, szerokość czoła czy linie na dłoni mogą wiele o nas powiedzieć. W tym filmie będziesz mogła wykonać test, który powie Ci wiele o kształcie Twoich nóg.

Zgadzam się, byłoby dziwne, gdyby nogi, na których pokonujemy całe nasze życie, nie mogły nic o nas powiedzieć.

Związek między fizycznymi i psychologicznymi cechami osoby był od dawna badany przez psychologów. Uważa się, że osobowość można określić na podstawie wzoru ust, długości palców, chodu, a także sposobu, w jaki osoba siedzi, mówi, je. Wśród płci pięknej o charakterze decyduje również kształt nóg. W rzeczywistości istnieją 4 podstawowe typy, wybierz ten, który Ci odpowiada i dowiedz się, co ma o Tobie do powiedzenia.

Typ A.

Ta kategoria obejmuje kobiety, których nogi są mocno ściśnięte do siebie, ale w okolicy kostki jest niewielka szczelina. Ten typ kobiet charakteryzuje się miękkością i wyjątkową kobiecością, ale jednocześnie są bardzo nieśmiałe niemal we wszystkich aspektach. Takie kobiety prawie nigdy nie przejmują inicjatywy i całkowicie polegają w tej sprawie na mężczyznach.

Oczywiście kobiety nieśmiałe i zależne bardzo lubią mężczyzn, bo wyglądają na słabe, a mężczyzna obok takiej kobiety może wykazać się troską i cechami obrońcy, ale brak inicjatywy może szybko go znudzić. Niestety, dziś takie młode panie nie są w modzie. Mężczyźni bardziej cenią niezależne i silne kobiety.

Typ B.

Jeśli Twoje nogi dotykają tylko w okolicy kostki, to jesteś jedną z kobiet prowadzących aktywny tryb życia. Energiczny, nawet trochę agresywny i wyraźnie wiedzący, czego chcesz – to wszystko o Tobie. Jednak w związku takie kobiety często próbują okryć się kocem, zapominając o równowadze i o tym, że trzeba nie tylko otrzymywać, ale także dawać.

Uwielbiają niespodzianki. Takie kobiety z pewnością nie zamienią się w klasyczne gospodynie domowe!

Typ C.

Ten typ obejmuje kobiety, których uda są ściśnięte, ale nogi nie dotykają się. Mogą być różne i niesamowite. Czułość i romans mogą nagle zostać zastąpione przez zabawę i oryginalność. Z taką dziewczyną po prostu nie sposób się nudzić!

Niestety wielu mężczyzn boi się nieprzewidywalności takich kobiet. Ale jeśli jest porządny, czeka go prawdziwe szczęście, do którego nie sposób się przyzwyczaić.

Typ D.

To jest jedna z najczęstszych form nóg. W tym przykładzie stykają się górne uda, kolana i kostki. To klasyczna wersja asystentki, która jest gotowa stanąć za mężczyzną, a nie z nim konkurować. W łóżku takie panie same nie będą eksperymentować, ale mężczyźni poprą każdy pomysł. Te kobiety raczej „wspierają” niż stymulują. Mężczyzna może być odpowiednim kandydatem na stanowisko „idealnej żony”.

Leave a Reply