Charlize Theron: 3 sekrety piękna, które powinna znać każda kobieta

Dziś amerykańska aktorka Charlize Theron ma 46 lat, ale wygląda co najmniej o 10 lat młodziej, niż jakakolwiek młoda kobieta mogłaby jej pozazdrościć. Dziś porozmawiamy o kilku sekretach, które pozwalają aktorce oszukiwać czas i zachować świetną formę. Być może pomogą Ci wypracować własną formułę urody, która mimo upływu lat zachowuje świeżość i młodość.

1. Aktywne hobby

Nie każdy lubi wyczerpujące treningi na siłowni, ale to nie jest konieczne! Charlize wierzy, że aktywność fizyczna może i powinna być przyjemna. Tylko wtedy zajęcia przyniosą pożądany efekt i pozytywne emocje. Jeśli nie lubisz bieżni, wyprowadź psa na spacer na łonie natury lub graj w gry na świeżym powietrzu z dziećmi.

Wyznacz sobie najprzyjemniejszy rodzaj aktywności – jazda na rolkach, łyżwach, jeździe na rowerze, trampolinie, taniec w domu przed lustrem. Najważniejsze, żeby nie leżeć biernie na kanapie, ale się ruszać. Tylko wtedy Twoje ciało przemieni się i zachwyci wdzięcznymi formami.

2. Odżywianie

Charlize jest zagorzałą przeciwniczką diet, mimo że w przeszłości była bardzo udaną modelką i występowała w reklamach znanych na całym świecie firm kosmetycznych. Aktorka jest przekonana, że ​​surowe restrykcje żywieniowe mają szkodliwy wpływ na ciało i psychikę kobiety, wywołując w konsekwencji załamanie nerwowe i żywieniowe.

Do utrzymania formy wystarczy zbilansowana dieta, skupiająca się na warzywach i chudym mięsie. Jeśli istnieje potrzeba pozbycia się kilku zbędnych kilogramów, należy to robić stopniowo, wyłączając desery z menu i ograniczając zwykłe porcje. Ale nie ma głodu!

3. Pielęgnacja ciała

Czy spotkałeś kiedyś kobiety, które przyciągają wzrok osób wokół Ciebie, nawet jeśli nie są ubrane w drogie ubrania, nie są misternie wystylizowane, nie używają perfum ani dodatków i noszą minimum makijażu? Jaki jest ich sekret? Cóż, sekret jest prostszy, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Wystarczy zadbać o swoje ciało.

Po przebudzeniu kąpie się w miękkim żelu, oczyszcza twarz tonikiem i nakłada filtr przeciwsłoneczny. Wieczorne zabiegi pielęgnacyjne obejmują peelingi, regenerujące, nawilżające i odżywcze maseczki na twarz, szyję i dekolt, produkty do włosów bez siarczanów, różne olejki i spraye nadające naturalny wygląd lokom.