Carre w odcieniach szarości: 13 niezwykłych pomysłów dla odważnych kobiet!

Odcienie szarości w farbowaniu włosów od dawna stały się trendem, który może sprawić, że kobieta będzie wyglądać bardzo nietuzinkowo i promiennie. Nie zapominaj jednak, że takie fryzury są odpowiednie tylko dla tych dziewczyn, które mają jasną i chłodną karnację. 

Szare włosy wyglądają niesamowicie w szczególności na kobietach, które posiadają śnieżnobiałą skórę i jasne oczy. Pamiętaj, że pielęgnacja szarych włosów wizualnie sprawi, że włosy będą gęstsze i mocniejsze, co najlepiej wpłynie na ogólny wygląd kobiety.

Siwy bob

Płeć piękna z długą szyją i wydłużonym podbródkiem może sobie pozwolić na idealną opcję strzyżenia – siwy bob. Cechą tej fryzury jest asymetryczne cięcie pasm od tyłu głowy do skroni. Każdy wizerunek kobiety z taką fryzurą będzie wyglądał wyjątkowo.

Szary bob z grzywką

Bardzo nietypowym wyborem dla młodych kobiet będzie szary bob z grzywką. Nie zapominaj jednak, że taka fryzura jest odpowiednia tylko dla tych pań, które mają cechy lalki. W przeciwnym razie kobieta będzie wyglądał zbyt sztucznie.

Wydłużona fryzura

Dzięki tej fryzurze kobieta uzyska bardzo kobiecy wygląd.

Klasyczne carre

Klasyczna szare carre jest bardzo różnorodne, ponieważ może być prezentowane w zupełnie różnych wersjach. Możesz więc pofarbować włosy w stylu ombre lub z ciemnymi końcówkami. Warto też poeksperymentować ze stylem. 

Szary krótki bob

Dla pań o średniej gęstości włosów odpowiedni jest skrócony bob o szarym zabarwieniu. Długość włosów powinna być taka, aby można je było schować za uchem. Kobieta z taką fryzurą zawsze będzie wyglądał świeżo i modnie. Będzie pasował bardzo pewnym siebie dziewczynom.

Szare carre to najmodniejsza i najnowsza fryzura. Każda młoda dziewczyna poniżej 35 roku życia z taką fryzurą będzie wyglądać bardzo świeżo i modnie.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!