Być gwiazdą! 6 sztuczek, aby wyglądać jak gwiazda

Dziś wyglądanie jak gwiazda oznacza, że ​​wyglądasz na zadbaną. Pojęcie „pięknej twarzy” oznacza przede wszystkim zdrową cerę, bez przebarwień, nadmiernego rogowacenia, tłustego połysku i silnego zaczerwienienia oraz bez wysypek.

Zadbane dziewczyny nie mają ewidentnych oznak starzenia, a jednocześnie wszystkie zabiegi kosmetyczne wykonywane są jak najdokładniej.

Jak uzyskać wygląd gwiazdy?

1. Zacznij od podstaw, czyli od pielęgnacji. Kosmetyki pielęgnacyjne należy dobierać do rodzaju i potrzeb Twojej skóry. Gdy zmienia się sezon, kosmetyki, np. z jesieni na zimę, należy zmieniać dodając produkty sezonowe: peelingi, retinol, witaminę C. Dlaczego to ważne? Właściwa pielęgnacja sprawia, że ​​komórki złuszczają się prawidłowo, pomagając usunąć i zapobiec drobnym zmarszczkom, a także poprawi koloryt skóry.

2. Zasadą jest, aby co pół roku odwiedzać kosmetyczkę w celu przeprowadzenia zabiegów pielęgnacyjnych mających na celu utrzymanie młodości skóry i zapobieganie jej blaknięciem. Polecamy kurs biorewitalizacji i mezoterapii, terapię botulinową, stymulatory skóry i stymulatory kolagenu. Jaki jest efekt tych zabiegów? Skóra nie starzeje się dramatycznie. Wszystkie procesy starzenia będą jak najbardziej niezauważalne, a skóra twarzy pozostanie gęsta, gładka i zdrowa.

3. Fototerapia. Przebarwienia, szczególnie na dłoniach i twarzy, mogą postarzać nawet młode dziewczyny. Dlatego zaleca się przeprowadzenie fototerapii w okresie jesienno-zimowym, aby usunąć pigmentację, która pojawiła się latem i temu zapobiec.

4. Metody sprzętowe. W przeszłości wszystkie zmiany związane z wiekiem były korygowane za pomocą wypełniaczy, ale wypełniacze nie są odpowiednie dla wszystkich pacjentów, zwłaszcza jeśli pacjent jest opuchnięty lub ma obszerną twarz. Dla bardziej naturalnego wyglądu, utrzymania wyrazistości owalu twarzy i uzyskania efektu liftingu polecamy urządzenie Ultraformer – lifting bezoperacyjny. W zależności od wieku pacjenta technologia ta, oprócz nieoperacyjnego liftingu twarzy, może zapobiegać wiotczeniu skóry i powstawaniu wyprysków.

5. Korekta tłuszczu. Z wiekiem złogi tłuszczu pod wpływem grawitacji zaczynają ściągać skórę w dół, szczególnie w okolicy żuchwy. Dlatego konieczne jest skorygowanie okładów tłuszczowych, aby zapobiec opadaniu powiek.

6. Modelowanie wolumetryczne twarzy za pomocą wypełniaczy. Wypełniacze w kosmetologii są niezbędne do korekcji estetycznej np. gdy chcemy powiększyć usta lub nadać bardziej wyraziste kości policzkowe lub bardziej zaznaczoną dolną jedną trzecią. Korekcja wypełniaczami powinna być jak najlżejsza, aby stworzyć piękną twarz.