Brązowy manicure: 30 wzorów najbardziej pożądanego manicure

Manicure w brązowej tonacji to trend tej wiosny. Styliści paznokci proponują fashionistkom wybór odcienia, który najlepiej pasuje do Twojej karnacji – i zadbaj o to, aby brązowe paznokcie były bardzo ciekawe i efektowne!

Brązowy manicure w dwóch kolorach

Jednym z najpopularniejszych trendów ostatnich lat są paznokcie w dwóch lub więcej kolorach. Wśród najbardziej pożądanych kolorów są beże, brązy, pudrowy róż, liliowy, miętowy, bordowy, biały. Niektóre panie eksperymentują również z wykończeniem, łącząc paznokcie matowe i błyszczące.

Francuski brązowy manicure

Manicure francuski to ostateczny wyraz kobiecości. French inspiruje wyrafinowania, otwartości i prostoty, pasuje do każdego stroju i dobrze prezentuje się na dłoniach każdej kobiety. A jak elegancko wygląda w odcieniach brązu!

Matowy brązowy manicure

Odcienie matowe mają wyjątkowo głęboki, szlachetny i lakoniczny wygląd, ale jednocześnie są wystarczająco wyraziste, by Cię wyróżniać. Zwłaszcza, gdy występuje kontrast między powierzchniami matowymi i błyszczącymi.

Brązowy manicure z rysunkami

Zwykle, aby podkreślić swoją indywidualność i nadać paznokciom wyrazistości, kobiety sięgają po motywy kwiatowe, wzory geometryczne, wzory abstrakcyjne lub odwrotnie, tony metaliczne z brokatem, aplikacje dekoracyjne, kryształy, brokat, kamyki czy perełki.

Brązowy manicure z brokatem

Jeśli nie lubisz monochromatycznych paznokci i chcesz się wyróżniać, możesz rozcieńczyć podstawowy odcień kamykami, brokatem, paskami i innymi jasnymi akcentami. Kontrast pomiędzy kolorami i fakturami doda Twoim paznokciom wyrazistości oraz nada szlachetnego i zadbanego powietrza.

Krótki brązowy manicure

Doświadczenie pokazuje, że krótkie paznokcie mogą być tak samo pełne wdzięku i kobiece jak długie, bo nie ma znaczenia długość, ale ich konstrukcja. Możesz mieć pełen wdzięku i nieskazitelny manicure nawet przy krótkich paznokciach, jeśli wiesz, jak dobrać ich styl, fakturę i kolor. Brązowy to idealny wybór dla krótkich i małych paznokci.

Długi brązowy manicure

Najbardziej elegancki manicure wykonywany jest na długich paznokciach. Oferują większą zwrotność i dobrze wyglądają zarówno z błyszczącą powłoką, jak i matowym lakierem do paznokci. Oto kilka modeli, które Cię zainspirują.