Bordowe włosy: 25 najbardziej atrakcyjnych, kobiecych i wyjątkowych pomysłów na każdy gust

Bordowe włosy wyglądają tak modnie i atrakcyjnie, że w obecnym okresie wzbudziły wzmożone zainteresowanie wielu pań. Wiśniowy kolor to mieszanka stonowanego odcienia czerwieni z brązem. To najbardziej magiczny i tajemniczy ze wszystkich odcieni czerwieni. Poniżej pokażemy Ci zjawiskowe modele fryzur, które możesz połączyć z wiśniowymi włosami.

Ciemny bordowy odcień

Na ten kolor włosów decydują się odważne panie, absolutnie niezależne od opinii publicznej. Jest niesamowicie atrakcyjny dla mężczyzn. Dark Ruby to oszałamiające przejście od czerwieni do różu i brązu. Świetnie wygląda na średnich i długich włosach. Włosy długiej kaskady fascynują pięknem i obfitością bogatych odcieni.

Odcień ciemnej wiśni

Ten odcień włosów wygląda spektakularnie na kobietach należących do zimowego typu kolorystycznego (oczywiście chodzi o kolor skóry). W takich włosach panie o zielonych lub niebieskich oczach wyglądają szczególnie imponująco. Odcień ciemnej wiśni wygląda równie modnie zarówno na falowanych, jak i prostych włosach. Współczesne kobiety, które wybrały strzyżenie z wydłużoną grzywką w tym kolorze, nigdy nie przejdą obojętnie bez zwiększonej uwagi przedstawicieli płci przeciwnej.

Ciemno bordowe włosy

Ten odcień to udany tandem kasztanowca i czerwieni. Jest idealny dla pań o brązowych oczach. Ciemna wiśnia służy zarówno do pełnej jednolitej koloryzacji, jak i do farbowania włosów poprzez połączenie jej z czekoladą lub czernią.

Kolor dojrzałej wiśni

Włosy w tym odcieniu to niemal idealna opcja koloryzacji dla wszystkich typów twarzy. Właściciele oliwkowej skóry z ciemnoszarymi oczami wyglądają szczególnie efektownie z włosami w tym odcieniu. 

Mahoń

Paleta odcieni mahoniu jest tak wszechstronna, że ​​obejmuje odcienie od bogatego brązu po ciepłą i głęboką wiśnię. Fryzury tego koloru wyglądają modnie na dojrzałych kobietach. Odcień nadaje kobiecie elegancji i wyrafinowania.

Nie bój się eksperymentować z paletą kolorów. Wiśniowe odcienie sprawią, że Twój wizerunek będzie modniejszy i bardziej zjawiskowy niż kiedykolwiek o każdej porze roku.

Jeśli Ci się podobało, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!