Beżowy manicure z serduszkami: nowy trend

Jeśli wybierzesz manicure beżowy z sercami, przygotowujesz się na święto wypadające 14 lutego lub po prostu podoba Ci się taki manicure. Serca w manicure można wykonać na zupełnie inne sposoby: kolor, rozmiar, objętość, fakturę. Rozważ opcje umieszczenia serca na beżowym manicure, spójrz na poniższe zdjęcia i zainspiruj się!

Z małym sercem

Nie ma tu nic zbędnego. Ze względu na dyskretną kolorystykę taki wzór jak małe serce wygląda bardzo estetycznie. A także na cielistym tle można zastosować inne ciekawe rozwiązanie – obszerne serduszka do dopasowania. Dlaczego? Na przykład narysuj serce na wierzchu takim odcieniem lakieru jak srebrny. I bez suszenia nałóż proszek akrylowy. Tworzy to kolejną oddzielną warstwę, dzięki czemu rysunek jest bardziej obszerny. A rozwiązanie wygląda bardzo modnie i elegancko.

Z czerwonym serduszkiem

To efektowne rozwiązanie stylistyczne, ponieważ czerwone serce jest doskonale widoczne na cielistym kolorze manicure. Dzięki niemu możesz umieścić akcenty na neutralnym tle, na przykład narysuj duże serce na kciuku lub na wszystkich paznokciach.

Czarne serce

Wybierz czarny kolor serduszka – dzięki któremu manicure będzie bardziej elegancki i mniej błyszczący. Ponadto może działać jako centralny punkt, wokół którego może rozpocząć się nowa i ekscytująca koncepcja projektowa. Na przykład z dyskretną geometrią.

Serce na jasnoróżowym odcieniu

Oczywiście, jeśli lubisz kobiece pomysły na manicure, możesz wybrać wzór z sercami na różowym wykończeniu. I nie bój się, że projekt okaże się dyskretny. Wręcz przeciwnie, delikatny różowy kolor sprawi, że manicure będzie uroczy i atrakcyjny, a serduszka podkreślą Twój romantyczny nastrój.

Serca na białych paznokciach

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru kolory jasnego manicure, zwróć uwagę na mlecznobiały odcień. Serduszka na tych paznokciach są zawsze stylowe i modne