Bardzo krótki bob dla pań po 60 roku życia: 12 atrakcyjnych pomysłów!

Wiele kobiet w wieku dorosłym woli nosić krótkie włosy. Są piękne, wygodne i praktyczne. Ultra krótkie fryzury są szczególnie odpowiednie dla pewnych siebie starszych pań. Najpopularniejszym modelem jest bob, a dziś porozmawiamy o jego zaletach.

Charakterystyka krótkiego i ultrakrótkiego boba

Niezaprzeczalną zaletą jest to, że strzyżenie optycznie odmładza. Nic dziwnego, że utrzymuje się w trendach przez kilka sezonów z rzędu i raczej nie straci na aktualności. Ma zwarty kształt i całkiem dobre utrwalenie objętości. Każda kobieta będzie wyglądać w niej elegancko. Osobliwością są bardzo krótkie włosy z tyłu, najdłuższe pasma włosów znajdują się z przodu. Ale ich maksymalna długość sięga krawędzi twarzy.

Oczywiste korzyści

Bardzo krótki bob jest łatwy w codziennej pielęgnacji. Będzie dobrze wyglądać zarówno na grubych, jak i naturalnie cienkich włosach. Jest łatwy i szybki do wykonania w codziennej fryzurze. Nawet jeśli chcesz tylko umyć i wysuszyć włosy, nadal będą wyglądać schludnie. Raz w miesiącu możesz nałożyć odżywkę na włosy.

Na tej bardzo krótkiej fryzurze każda kolorystyka będzie wyglądać harmonijnie. Aby stworzyć nowy wygląd, wystarczy zmienić uczesanie, a fryzura na pewno będzie wyglądać w nowy sposób.

Bardzo krótki bob wygląda dobrze z przodu, z profilu i z tyłu. Styliści doradzają kobietom po 60 roku życia, aby zdecydowały się na tę fryzurę. Pomoże to płci pięknej wyglądać młodziej i atrakcyjniej. Zaleca się aktualizację fryzury raz w miesiącu, aby zachować zadbany wygląd i odświeżyć swój osobisty wygląd. 

Warto udać się do sprawdzonego fryzjera, aby nie narażać swojego wizerunku. Po pewnym wieku włosy rosną wolniej. Tak więc, jeśli eksperymentowałaś ze strzyżeniem u osoby nieprofesjonalnej i nie byłaś zadowolona z rezultatu, będziesz musiała poczekać trochę dłużej, zanim pójdziesz do salonu po raz drugi. Ale jeśli od samego początku zadzwonisz do dobrego fachowca, możesz uniknąć tych oczekiwań i jak najszybciej cieszyć się nową fryzurą!

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!