Balejaż z brązowymi włosami: opcje dla zachowania naturalnego wyglądu

Podążając za trendami mody, wciąż staramy się zachować naturalność wizerunku. Każda kobieta marzy o pięknych i gęstych włosach. Możesz dodać naturalny wygląd dzięki kolorystyce balejaż. Gra kolorów nada pasmom włosów naturalną siłę. Kolor będzie wydawał się głęboki, a włosy będą błyszczeć.

Na włosach farbowanych w stylu balejaż, główny kolor wydaje się odbijać od końców włosów. Niektóre dziewczyny chcą mieć miodowe, złote lub karmelowe nitki włosów. Brunetki powinny wybierać ciemniejsze odcienie, takie jak kawa, czekolada czy kasztan. Do podstawowego niebiesko-czarnego koloru włosów możesz dodać srebrny odcień lub imitację siwych włosów. Ci, którzy chcą się wyróżnić, preferują odcienie brązu lub wiśni.

Balejaż w różnych odcieniach

W przypadku ciemnych włosów, w zależności od koloru włosów i rodzaju skóry, wybiera się specjalną technikę tonowania. Kolorystykę można wykonać jednym kolorem lub kilkoma odcieniami.

Zastosowanie tej techniki na ciemnych pasmach włosów może stworzyć efekt obszernych włosów. Dodatkowy blask uzyskuje się dzięki nierównomiernie zabarwionym obszarom włosów. Dla tonu pomocniczego wybierany jest kolor podobny do naturalnego.

Ta metoda może być stosowana na włosach prostych, falowanych i bardzo kręconych.

Czerwony balejaż

Kolorowanie czerwonych pasm na ciemnych włosach jest preferowane dla ekstrawaganckich kobiet.

Czerwonawy balejaż ma znacznie większy wpływ na kobiety, których włosy mają ciemnoniebieski odcień.

Platynowy balejaż

Przy szarym odcieniu końcówki ciemnych włosów nabierają szlachetnego wyglądu. Taki efekt uzyskasz farbując pojedyncze pasemka na całej długości. Kolor szary najlepiej nadaje się do włosów, które nie mają czerwonawego odcienia.