Bądź zawsze młoda: 12 pomysłów na krótkie fryzury

Dawniej wszyscy byli pewni, że włosy są ozdobą każdej dziewczyny. Z tego powodu każdy starał się jak najdłużej zapuszczać włosy, aby być jeszcze piękniejszym. Współczesna moda odrzuca te stereotypy, ponieważ teraz modne są krótkie fryzury dla kobiet! Zwłaszcza, że ​​krótka fryzura skraca nie tylko długość włosów, ale także wiek. Z krótką fryzurą i modną aranżacją kobieta wygląda młodziej i świeżo.

Poniżej znajdziesz 12 pomysłów najpopularniejszych krótkich fryzur dla kobiet, które podkreślą każdą kobietę.

BOB

Brakuje Ci objętości włosów? Strzyżenie typu bob to doskonałe rozwiązanie w tej sytuacji! Wniosek jest taki, że strzyżenie wykonuje się warstwami, a pasma pozostają krótsze na czubku głowy. Dzięki temu włosy stają się jaśniejsze i po stylizacji będą wyglądać na znacznie pełniejsze. Ważne jest tutaj, kiedy suszysz włosy, aby podnieść odrost za pomocą suszarki do włosów.

PIXIE

Taka fryzura jest odpowiednia dla osób o szczupłej twarzy, ponieważ ta fryzura skupia się na twarzy i po prostu nie da się ukryć niedoskonałości za pomocą takiej fryzury. Pixie nadaje się głównie do cienkich włosów, ponieważ dzięki niemu włosy będą wyglądać na obszerne.

CESSON

Głównymi zaletami takiej fryzury jest to, że należy odwiedzać fryzjera nie częściej niż raz w miesiącu, a także utrzymuje ona objętość bez codziennej stylizacji. I oczywiście charakterystyczne cechy fryzury to wyrazistość linii. Fryzura jest odpowiednia dla posiadaczy gęstych i grubych włosów.

 

BOB LONG

Ta fryzura jest już uważana za klasyczną. Za pomocą odpowiednio dobranego wariantu możesz podkreślić rysy twarzy i ukryć swoje wady. Grzywka nadaje się do kwadratowego, owalnego i trójkątnego kształtu twarzy. Klasyczna kwadratowa fryzura będzie dobrze wyglądała na okrągłym i owalnym kształcie twarzy.

Jaką fryzurę wybierasz?