Bądź stylowa: 6 modnych fryzur

Nowoczesna i dobrze dobrana fryzura może znacznie odmłodzić i upiększyć.

1. Krótka i jeszcze krótsza

W tym roku modne są ultrakrótkie fryzury. Jeśli chcesz zaznać smak łysej głowy, możesz przez chwilę być Liną Dianą. Zawsze pamiętaj, że krótka, ale odpowiednia fryzura może Cię pięknie ozdobić.

2. Pixie

Chcę Pixie! Ale niestety mi to nie pasuje…
Pixie ma wiele odmian, ale możesz wybrać dowolną. Doskonała fryzura dla osób o cienkich włosach, ponieważ dzięki długości i kształtowi można uzyskać dobrą wizualnie objętość włosów.

Pixie nie należy robić kobietom, które mają wyraźne problemy z twarzą, na przykład trądzik, plamy starcze i tak dalej. Wiele osób myśli, że pixie jest dla każdego, ale tak nie jest.

3. Fryzura chłopięca

„Garson” tłumaczy się jako „chłopiec”. Ta fryzura różni się od techniki pixie. W przypadku fryzury garcon główną techniką jest gradient, a dla pixie przerzedzenie.

Garcon to bardziej powściągliwa i schludna fryzura, a pixie jest odważna.

4. Długa grzywka

„Grzywka powinna być taka, aby można ją było łatwo usunąć” – to hasło przewodnie tego roku. Naszym zdaniem ta grzywka wygląda najbardziej stylowo. Wiele celebrytów nosi podobną fryzurę.

Ta wersja grzywki doskonale oprawia twarz i zwęża ją, pomagając ukryć kości policzkowe.

5. Długie włosy

Również w tym roku modne są piękne stopniowane fryzury na długie włosy. Ta fryzura jest odpowiednia tylko dla właścicieli gęstych włosów. Niestety na cienkich włosach takie fryzury wyglądają dużo gorzej, ponieważ takie włosy nie mają objętości.

6. Bob

Nowoczesna fryzura typu bob charakteryzuje się równomiernym przycięciem przy ramionach, tej samej długości włosów na całej głowie. Ta fryzura pasuje do większości kobiet.

Wybierz fryzurę, która najbardziej Ci odpowiada i oczywiście Ci się podoba!