Asymetryczne grzywki: 15 pięknych pomysłów na krótkie, średnie i długie włosy

Fryzura to sposób na wyrażenie siebie i stworzenie wizerunku stylowej i atrakcyjnej kobiety. A grzywka to jeden z głównych szczegółów każdej fryzury. Styliści uważają, że za pomocą grzywki możesz stworzyć oryginalny i atrakcyjny wizerunek. W materiale podzielimy się z Wami cechami asymetrycznej grzywki do włosów krótkich, średnich i długich.

Krótkie fryzury z asymetryczną grzywką

Krótki huk, który nie schodzi poniżej czoła, harmonizuje z fryzurą o dowolnej długości. Taki huk wydłuża twarz i sprawia, że ​​obraz jest delikatny i kobiecy.  Aby uzyskać naturalny i atrakcyjny wygląd lepiej wybrać fryzury, które wykluczają wzrost włosów u nasady. Ukośne asymetryczne grzywki będą świetnie wyglądać z bobem lub carre, w których jedną z cech są pasma opasujące twarz. I nie zapomnij o pięknej fryzurze pixie.

Średnie fryzury z asymetryczną grzywką

Asymetryczne grzywki średniej długości, poddane przerzedzeniu, pozwalają zwiększyć objętość włosów, a ogólny wygląd fryzury jest przewiewny i naturalny. Zwykle ten rodzaj grzywki jest używany przez panie, które mają niegrzeczne i szorstkie włosy. Średnie asymetryczne grzywki są odpowiednie dla kobiet, które jako pierwsze zdecydowały się na ukośne grzywki. Potrafi wizualnie poprawić wizerunek i jest mało prawdopodobne, aby zepsuła poprzednią fryzurę.

Długie fryzury z asymetryczną grzywką

Frezowane wydłużone grzywki z asymetrią – jeden z efektownych detali zmieni się i doda radości fryzury. Najlepiej, jeśli taki huk powstaje z korony. W inny sposób ta technika nazywa się – francuską grzywką. Dużym plusem długich asymetrycznych grzywek jest możliwość nie gubienia długości włosów. Najczęściej stosowaną opcją są frezowane asymetryczne grzywki w połączeniu z fryzurami o długości poniżej ramion, przy czym dłuższa część grzywki sięga podbródka.