Asymetryczne fryzury dla włosów o średniej długości: 17 niesamowitych pomysłów

Prawdziwy szał fryzjerski spowodował, że modne są dziś asymetryczne fryzury. Dobrze pasują zarówno do codziennych, jak i wakacyjnych wyjść ze znajomymi. Z przyjemnością wybierają je kobiety w każdym wieku. Odpowiednio dobrane asymetryczne fryzury podkreślają zalety i ukrywają wady. Są bardzo popularne wśród celebrytów i gwiazd show-biznesu. Rozważ najlepsze opcje asymetrycznych fryzur dla średnich włosów.

Dla kogo są asymetryczne fryzury?

Fryzury tego typu są odpowiednie dla kobiet o dowolnej strukturze włosów. Cienkie włosy jednocześnie zyskują na objętości. Jeśli chodzi o typ twarzy, możesz wybrać idealną fryzurę dla każdego typu, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi zaleceniami.

  • Panie z pełnymi policzkami powinny wybierać fryzury z obszerną koroną i długimi, ukośnymi grzywkami. Są w stanie zbliżyć kształt twarzy do ideału;
  • Z wąską twarzą, długie psotne pasma i łukowate grzywki będą wyglądać świetnie;
  • Kwadratowy kształt twarzy ukryją fryzury z ukośnymi liniami w okolicy uszu
  • W przypadku trójkątnej twarzy dobrym rozwiązaniem byłby wydłużony Bob;
  • Owalny kształt jest idealny. W takim przypadku dozwolone są wszelkie asymetryczne fryzury.

Zalety i wady

Asymetryczne fryzury wyglądają na lekkie, mają wiele opcji stylizacji i dodają ekstrawaganckie cechy. Jedyną ich wadą jest dość szybka utrata kształtu z powodu odrastających kosmyków. Przechodzimy bezpośrednio do samych fryzur.

Asymetryczny Bob

Asymetryczny Bob to bardzo popularna fryzura wśród kobiet, co jest całkiem uzasadnione. Jest modna, stylowa i można ją dopasować do różnych kształtów twarzy. Istnieje wiele odmian Bobu. Oto tylko kilka z nich.

  • Bob z grzywką
  • Długi Bob asymetryczny z grzywką

Bob pozwala ukryć krótką lub długą szyję, pomaga ukryć niechciane obszary i zmniejsza szerokie kości policzkowe, co jest bardzo pożądane przez kobiety.

Asymetryczny Bob z grzywką

Całkowicie zwyczajna kwadratowa może stać się niezwykła i bardzo oryginalna. Na przykład, zamiast wydłużać przednie pasma włosów, możesz zrobić to samo tylko z jednej strony. Taka fryzura sama w sobie wygląda skomplikowanie, więc nie powinnaś eksperymentować z niezwykłą, rzadko spotykaną kolorystyką.

Undercut

Ta opcja wygląda najlepiej na krótkich włosach, ale dobry efekt można osiągnąć przy średniej długości włosów. Z jednej strony nie rezygnujesz ze swojej ulubionej długości włosów, ale z drugiej podejmujesz odważną decyzję, która wyróżni Cię jako zwykłego człowieka. W razie potrzeby możesz zastosować kreatywną kolorystykę, co jest bardzo popularne w obecnych czasach.

Strzyżenie kaskadowe

Ukochana przez wszystkie kobiety kaskada nie wyjdzie szybko z mody. Jest wszechstronna, praktyczna i dodaje objętości włosom. Strzyżenie to nie wymaga ciągłej stylizacji.

Asymetryczne fryzury to świetna opcja, aby wyróżnić się na tle innych i podkreślić swoją indywidualność. Jeszcze większy efekt można osiągnąć poprzez farbowanie lub monochromatyczne farbowanie poszczególnych pasm włosów. Pomoże nam to osiągnąć radykalną zmianę wizerunku bez konieczności ponoszenia innych kosztownych zabiegów.

 

Napisz nam w komentarzach, którą opcję wybierasz i jaką fryzurę preferujesz.

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!