Asymetryczne fryzury dla pań po 60. roku życia: 11 ciekawych pomysłów

Asymetryczna fryzura to niesamowicie efektowna i modna fryzura, która może dosłownie zmienić kobietę. Dzięki różnej długości włosów kobieta w każdym wieku będzie mogła skorygować owal twarzy i uczynić go bardziej proporcjonalnym. Dla kobiet powyżej 60 roku życia strzyżenie z asymetrią będzie okazją do odświeżenia i odmłodzenia wizerunku. W materiale porozmawiamy o rodzajach asymetrii, które najlepiej uzupełnią wizerunek dojrzałej kobiety.

Krótkie fryzury z asymetrią

Krótka długość włosów jest idealna dla kobiet po 60. roku życia. Fryzura z asymetrią dla krótkich włosów to mega popularna opcja fryzury, która od dawna cieszy się popularnością. Ze względu na różną długość włosów z przodu fryzura skupia się na wyglądzie kobiety, jednocześnie starannie ukrywając wiele niedoskonałości twarzy.

W oparciu o krótki bob i pixie możesz stworzyć stylową asymetrię, która w niesamowity sposób odmłodzi kobietę i nada jej wizerunkowi szczególnego uroku. Dzięki krótkiej asymetrii każdy kolor wygląda świetnie, ale aby zachować stylowy wygląd, styliści zalecają, aby panie powyżej 60. roku życia wybierały platynowy odcień, który może ukryć siwe włosy.

Kare z asymetrią

Uwodzicielska, zalotna i stylowa fryzura typu bob kare z asymetrią zachwyci swoim efektem i kształtem. Możesz wybrać nie tylko krótką fryzurę, ale także wypróbować wydłużonego boba z asymetrią. Fryzura wygląda oryginalnie na dojrzałych kobietach, pozwalając im znów poczuć się jak stylowa i młoda kobieta.

Asymetryczna fryzura bob

Strzyżenie formowane jest na zasadzie skracania z tyłu głowy i stopniowego wydłużania włosów w kierunku twarzy. Pasma włosów, które znajdują się z przodu, mogą mieć różne długości, a brzeg najdłuższego pasma jest wybierany wspólnie pomiędzy fryzjerem a klientką. Oryginalna fryzura uzupełni wizerunek kobiety powyżej 60 roku życia i sprawi, że z wielką przyjemnością będzie można patrzeć w lustro.

Modna asymetria to niezwykle efektowna i stylowa fryzura. Ciekawy detal w postaci pasm o różnej długości pozwala radykalnie zmienić wizerunek kobiety powyżej 60 roku życia i odmłodzić ją o kilka lat.