9 zalet przyjaźni z Bliźniętami

Bliźnięta to najlepsi reprezentanci komunikacji interpersonalnej. We wszystkich artykułach astrologicznych, znak Bliźniąt, często ma związek z komunikacją. I to jest całkiem logiczne. Przedstawiciele tego znaku są dosłownie stworzeni do komunikacji, wymiany informacji, obserwacji wszystkich wydarzeń, interesują się każdą sprawą i przypadkiem.

Ciekawość – to główna cecha przedstawicieli tego znaku. Nie chcą filozofować, a tym bardziej nieść bagażu wiedzy i informacji, ale raczej obserwować, znajdować wydarzenia, „widzieć” i dowiedzieć się, co się dzieje. Dlatego są świetnymi dziennikarzami.

Spójrzmy razem, jakich jest 9 zalet przyjaźni z Bliźniętami:

  1. Bliźnięta stale poszerzają horyzonty, pomagając ci poznawać nowych ludzi, pomysły i ciekawe zdarzenia.

Będąc niezwykle ciekawi, Bliźniacy bez trudu zdobywają nowych przyjaciół, doświadczenia i zainteresowania. Każdy przedstawiciel tego znaku wygląda jak encyklopedia rozwoju osobistego i chętnie pozwoli ci korzystać z posiadanej przez siebie obszernej bazy danych.

  1. Bliźnięta są idealnymi przyjaciółmi na nudne wydarzenie.

Mogą oczarować każdą firmę i zaimponować każdej osobie. Dlatego nie wahaj się zaprosić ich na wakacje. Wykonają dla ciebie całą pracę, komunikując się z ludźmi, a ty staniesz się bohaterem wieczoru, który przyniósł tak uroczego przyjaciela!

  1. Bliźnięta to wielkoduszna dusza, która zawsze przyjdzie ci z pomocą, otoczy cię uwagą i darami.

Bliźnięta mogą zapomnieć o twoich urodzinach, ale nie potrzebują specjalnej okazji, aby dać ci prezent. Nie muszą nawet pytać: Bliźnięta uwielbia zadowolić swoich przyjaciół dobrymi uczynkami!

  1. Są ciekawi i naprawdę zainteresowani twoimi słowami.

Bliźnięta są często krytykowane za ich ekstrawagancję, ale żaden inny znak nie może słuchać rozmówcy, aby poczuł się jak centrum wszechświata. Każda rozmowa z Bliźniętami to rozmowa ze starym przyjacielem, dla którego nie ma nikogo ważniejszego niż ty.

  1. Bliźnięta pomaga widzieć wszystko z dwóch stron, gdy masz obsesję na punkcie swojego punktu widzenia.

Bliźniacy są elastyczni w myśleniu, więc mogą patrzeć na sytuacje z różnych punktów widzenia i przywracać cię do rzeczywistości, gdy masz obsesję na punkcie czegoś. Wszyscy byliby zadowoleni z posiadania przyjaciela posiadającego umiejętności dyplomatyczne!

  1. Bliźnięta rozweselą cię w trudnych czasach.

To Twoja ucieczka od rzeczywistości, szansa na ucieczkę od kłopotów i relaks. Nadmierna powaga męczy je, zawsze znajdą sposób, aby rozśmieszyć cię nawet w najtrudniejszych chwilach.

  1. Bliźnięta nie marudzą, więc nie pozwolą ci narzekać – i zrobią to dobrze!

Życie jest zbyt krótkie, aby cierpieć i narzekać na wszelkiego rodzaju drobne rzeczy. Teoretycznie sam o tym wiesz, ale czasami potrzebujesz bliźniaka, aby ci o tym przypomnieć.

  1. Bliźnięta, na podstawie własnego przykładu, uczą cię brać absolutnie wszystko z życia.

Wiesz, są ludzie, którzy zawsze „wykonują swoją pracę”, a obok nich czujesz się bardziej pewny siebie? Bliźnięta zawsze gonią za przygodami, o których marzysz w tajemnicy. To może dać ci odwagę, by za nimi podążać.

  1. Nie musisz nosić masek, ponieważ są one otwarte dla wszystkich.

Bliźnięta nigdy nie obwiniają nikogo za to, kim są. Same w sobie są nieco ekscentryczne, więc w ich obecności nie musisz nosić maski.

Jeśli ci się podobało, polub ten film i podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach. Do zobaczenia w następnym filmie.

Leave a Reply