9 wskazówek, które pozwolą Ci pachnieć wspaniale przez cały dzień!

Pierwsza tajemnica jest niezwykle prosta: trzeba dbać o higienę. Regularne branie prysznica i używanie dezodorantu może pomóc w zapobieganiu nieprzyjemnemu zapachowi potu. Lepiej wziąć dezodorant w kulce, ponieważ praktycznie nie ma zapachu, ale jednocześnie pozwala na długo zachować uczucie świeżości.

Druga rada to nie przesadzać z perfumami. Wystarczy niewielka ilość perfum, abyś poczuła się pewnie i stworzyła wokół siebie ponętną aureolę. Jeśli nadużywasz perfum, ludzie instynktownie będą Cię unikać.

Trzeci sekret: musisz zwracać uwagę na odżywianie. Zapach ciała zależy od tego, co dana osoba je i pije.

Jeśli w diecie regularnie pojawiają się tłuste, smażone lub pikantne potrawy, zapach zmieni się na gorsze. Warto pamiętać o zdrowym i prawidłowym odżywianiu! Wpływ jedzenia na zapach osoby jest wyjaśniony w prosty sposób. Od tłustych i smażonych możesz przybrać na wadze, a jeśli obecne są dodatkowe kilogramy, osoba poci się bardziej obficie. To wywołuje odrażający zapach.

Napoje również się przyczyniają. Jeśli dana osoba spożywa alkohol, w związku z tym będzie pochodził od niego zapach alkoholu. Przy częstym spożywaniu kawy często wyczuwalny jest nieprzyjemny zapach z ust. Z tych powodów musisz być ostrożny przy wyborze napojów.

Jeśli człowiek prowadzi zdrowy tryb życia, nie używa nadmiernej ilości perfum, codziennie bierze prysznic, to gwarantowana jest mu połowa sukcesu.

Czwarty sekret: nałóż kroplę perfum na dłoń. Wtedy pojawi się lekki, dyskretny aromat, który zadowoli innych. A co jeśli będę musiał umyć ręce? W tym przypadku. Perfumy można nakładać na grzebień, którym układasz włosy. W ten sposób uzyskasz trwały aromat, ledwo zauważalny, rozłożony bardzo równomiernie. To jest piąta tajemnica.

Szósta wskazówka: wodę toaletową należy nakładać również na wieszaki na ubrania. Co więcej, jeśli wieszaki są wykonane z drewna, zapach będzie trwał dłużej. Dzięki tej metodzie ubrania zawsze będą pachnące.

Włóż pachnącą chusteczkę do kosza do prania lub dodaj trochę perfum do wody. Zapewniamy, że pranie po praniu będzie miało bardzo kuszący i przyjemny zapach.

Inną sztuczką jest nałożenie kropli perfum na pościel, ale bez fanatyzmu, bo głowa może boleć.

I ostatnia wskazówka – podczas kąpieli używaj olejków eterycznych. Wystarczy nałożyć kilka kropel na ściany lub podłogę prysznica i gwarantowany jest przyjemny zapach. Pod prysznicem tworzą się opary, dzięki którym aromat równomiernie i harmonijnie wsiąka w skórę.

Czytaj więcej: Olej kokosowy do skóry: Pozbądź się zmarszczek w zaledwie 30 dni!

Leave a Reply