9 sławnych kobiet, które odziedziczyły piękno po swoich matkach

Chociaż uroda w dużej mierze zależy od tego, jak dana osoba dba o siebie i jaki tryb życia prowadzi, to genetyka jest również bardzo ważna. Kiedy więc podziwiamy urodę sławnych kobiet, nie możemy zapominać, że odziedziczyły ją po rodzicach. A czasem nawet wyglądają dokładnie tak jak oni. Poniżej zapraszamy do obejrzenia listy 9 celebrytek, które bardzo przypominają swoje matki.

Charlize Theron z matką

Naomii Campbell z matką

Valerie jest bardzo blisko z córką, mimo że mieszka w hrabstwie Kent w Anglii, podczas gdy Naomi mieszka w Nowym Jorku. „Jeśli potrzebuje porady, Naomi wie, że zawsze odbieram telefon.” – powiedziała.

Jennifer Lopez z matką

Wszyscy wiemy, że Jennifer jest dobra w tańcu. Ale nie wiedzieliśmy, że odziedziczył ten dar po matce, która podobnie jak Jennifer szybko wykonuje imponujące ruchy.

Byonce i jej matka Tina Knowles

Beyonce ma po kim odziedziczyć dobre geny, a to dlatego, że matka słynnej piosenkarki wciąż jest czarująca w wieku 69 lat. Niedawno Tina Lawson obnosiła się ze swoją godną pozazdroszczenia sylwetką w kwiecistym letnim garniturze na najnowszych zdjęciach opublikowanych na jej koncie na Instagramie.

Irina Shayk i jej matka

Jasne jest, od kogo Irina odziedziczyła swoje szczególne rysy twarzy.

Blake Lively z mamą

Młoda Blake opowiedziała o kolejnej bardzo ważnej lekcji, którą przekazała jej mama: jak stworzyć świeży makijaż z… niekonwencjonalnych składników. „Moja mama jest jak MacGyver. Gdyby nie miała makijażu i musiała gdzieś iść, improwizowała” – powiedziała Lively w maju 2017 roku na cześć Dnia Matki. „Zawsze była kimś, kto robił coś z niczego. “

Chloe Moretz z matką

Britney Spears z matką

Megan Fox z matką

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!