8 zasad od ukochanych kobiet: On znów cię pokocha

JAK NA NOWO ROZPALIĆ WASZ ZWIĄZEK

Romantyczny okres w związku już dawno minął i czujesz, że twój mąż już cię nie docenia? Prawdopodobnie stał się niegrzeczny lub odwrotnie, obojętny, spędza z tobą coraz mniej czasu – ale nie możesz go zostawić: masz nadzieję, że wszystko się ułoży? Psycholodzy ostrzegają, że nie będzie już tak samo. Możesz jednak przynajmniej spróbować poprawić związek. Najpierw spróbuj ponownie stać się dla niego wyjątkową kobietą, a po drugie obejrzyj ten film do końca, aby wprowadzić 8 zmian, których potrzebujesz.

Jak sprawić, by znów się zakochał?

  1. Rozwijaj się. Pamiętaj, że musisz pracować nad sobą, aby przyciągnąć mężczyznę. Nikt nie jest doskonały. Uznając, że masz pole do działania, otwierasz przestrzeń dla własnego rozwoju.
  2. Popraw swoją samoocenę. Niestrudzenie powtarzam to, niska samoocena idzie w parze z arogancją i wycofaniem. Czy twój mężczyzna już się tobą nie interesuje? Zarabiaj na swojej wartości, stań się wyjątkową osobą, a mężczyzna nie będzie w stanie Cię ominąć.
  3. Rozwijaj się intelektualnie. Przeczytaj dobrą literaturę, znajdź nowe hobby, w które się zaangażujesz”. Mężczyźni chcą zobaczyć kobietę, z którą mają o czym porozmawiać.
  4. Nie obciążaj mężczyzny. Dowiedz się, jak prowadzić rozmowę. Nawet jeśli twój mąż jest dobrym znawcą Kanta, nie odmówi rozmowy na lżejsze tematy.
  5. Pracuj nad mową. Obsceniczne słowa to ostatnia rzecz, jaką mężczyzna chciałby usłyszeć od atrakcyjnej kobiety. Mowa nie jest darem, ale umiejętnością, którą należy rozwijać.
  6. Stań się atrakcyjniejsza. Nie rób wymówek. Tak, każdy z nas urodził się z określonymi cechami zewnętrznymi, ale przecież są styliści, wizażyści no i siłownia – jeśli jest taka potrzeba.
  7. Urozmaicaj swoje życie intymne. Poznaj ten ważny obszar w komunikacji między mężczyzną i kobietą. Oczywiście nie możesz winić za wszystko mężczyzny. Spróbuj zmienić też swoje podejście.
  8. Studiuj psychologię mężczyzn. Twoja wizja idealnej kobiety może różnić się od wyobrażenia mężczyzny i tę różnicę należy wziąć pod uwagę.

Mam nadzieję, że ten film będzie kamieniem milowym w Twoim nowym życiu małżeńskim. Czasami wystarczy trochę dmuchnąć, aby wzniecić ogień.

Leave a Reply