8 wskazówek dotyczących projektowania wnętrz od eksperta od projektowania, Jeremiaha Brenta: rzeczy, których nigdy by nie kupił

Jeremiah Brent to amerykański projektant wnętrz, osobowość telewizyjna, TikToker i właściciel własnej firmy projektowej Atrio od 2011 roku. Jego tematyka zawsze koncentrowała się na przemyślanym projektowaniu. Kanał TikTok Brenta koncentruje się na projektowaniu wnętrz i poradach dotyczących życia codziennego. Do tej pory zgromadził 137 000 obserwujących. Jego filmy TikTok przedstawiające kreatywne pomysły są obecnie najczęściej oglądane na TikTok, zwłaszcza film „Rzeczy, których nigdy nie kupiłbym jako projektant wnętrz” zawiera kilka prostych wskazówek dla tych, którzy zaczynają odkrywać świat wystroju wnętrz.

Sztuczne rośliny. Lubię nazywać je odpylaczami, bo nie wiem do czego jeszcze mogłyby się przydać. Musisz wyczyścić każdy liść osobno. Dla mnie przestrzeń musi ewoluować i zmieniać się wraz z porami roku. Tak więc wniesienie gałęzi, kwiatów i innych rzeczy do domu naprawdę pomaga poczuć, że żyje. I rozumiem wygodę sztucznych roślin. Wiem, że niektóre domy są ciemne. Ale nadal jest to dla mnie poświęcenie, na które nie jestem skłonny.

Sztuka słów napisanych na ścianie, aby cię pobłogosławić: „Dzień jest długi, ale droga krótka”. Czymkolwiek są te rzeczy. To mnie stresuje. Nie muszę tego oglądać na ścianie. To jest po prostu bardzo przestarzałe. Więc pobłogosław dom, ale nie ścianę.

Jedną rzeczą, której osobiście nigdy bym sobie nie kupił, są meble akrylowe. I wiem, że to bardzo kontrowersyjne, ludzie kochają akrylowe meble, ale dla mnie zawsze są brudne. Rysują się w dwie sekundy. Mam wrażenie, że od samego patrzenia rysują się i nie są zbyt odporny na plamy. Jeśli dodamy więcej dzieci… nie, dziękuję!

Nigdy nie pokryłbym oryginalnych podłóg, ładne oryginalne podłogi są niemożliwe do znalezienia. Więc kiedy tylko możesz, powinnaś je wyremontować. Możesz zmienić kolor, ale nigdy ich nie zakrywaj.

Żarówki LED. Wiem, zachowaj komentarze. Wiem, że to zajmie wieczność, ale nie chcę wyglądać, jakbym opalał się pod lampką nocną. Stresuje mnie to i lubię, żeby mój dom wyglądał, jakby mieszkał tu wampir. 

Nigdy nie kupiłbym wszystkiego, co nowe. Modele zmieniają się tak bardzo, że możesz wejść do sklepu i zobaczyć naprawdę piękne rzeczy w stylu vintage. Zmienia sposób, w jaki patrzysz na świat i sposób, w jaki odnajdujesz piękno.

Mam dziwną reakcję na plastikowe żaluzje, stresują mnie. Przypomina mi moje dzieciństwo, bardzo szybko się psują. Wszyscy widzieliśmy te okna, w których brakuje jednej trzeciej, a ty siedzisz i myślisz: „Co ja zrobię? Nikt nie zauważy tego złamanego rogu. Zawsze będę wybierać zasłony. Są takie delikatne i miękkie.

I nigdy nie powiedziałbym „nigdy”, ponieważ prawda jest taka, że ​​nie wierzę w zasady, a projekt powinien ewoluować wraz z ewolucją. Więc podejmuj ryzyko i nie bój się swoich błędów.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!