8 rodzajów fryzur, które nadadzą nowe życie Twojemu wyglądowi

Nic tak nie zmienia wyglądu, jak nowa fryzura, w której zmienisz długość lub kolor włosów. Jeśli zdajesz sobie sprawę z potrzeby zmiany w swoim życiu, nowa fryzura to najszybszy sposób, aby to wykonać. Jakie fryzury wprowadzą radykalne zmiany w Twoim życiu, a które będą łatwą aktualizacją? – spójrzmy na poniższe przykłady.

Krótka fryzura

Musisz zacząć życie od nowa, radykalnie zmienić swój wizerunek, zdobyć energię do aktywnej realizacji planów – wypróbuj krótkie i super krótkie fryzury pixie. Może być odważna, kobieca, wyrafinowana i aktywna.

Ta hipisowska dziewczyna postanowiła nadać swojemu wizerunkowi jeszcze więcej śmiałości, co osiągnięto dzięki fryzurze pixie.

Fryzura z grzywką

Grzywki o odpowiedniej objętości i długości są prawdziwym ratunkiem, gdy potrzebujesz lekkiej aktualizacji. Radykalne zmiany nie zawsze są konieczne. A grzywka zapewnia poczucie nowości, pozwalając zachować zwykłą długość i ogólny styl. Prawidłowo przycięte grzywki przekształcają twarz, mogą maskować niektóre cechy i wady.

Tutaj grube kręcona grzywka pomogła skorygować owal twarzy, ukryć wysokie czoło i nadać pożądaną objętość górnej części fryzury.

Modnie wyglądająca fryzura

Lekkie akcenty: pasemka z przodu, modna kolorystyka, odpowiednia długość – a Twój wygląd może stać się bardziej modny i nowoczesny. Jeśli chcesz nadać swojej fryzurze znaczenie, wystarczy poprosić mistrza, aby nadał Twojej fryzurze modny akcent.

Długość i struktura włosów pozostała taka sama, a nowe przejście grzywki dodało wyglądowi nowoczesności.

Uratuj swoje zniszczone włosy

Nie trzymaj się długości włosów, jeśli już wyglądają brzydko i suche. Wraz ze strzyżeniem zniszczonych włosów negatyw zniknie, a Twój wygląd stanie się świeższy i schludniejszy.

Dziewczyna wyraźnie wygrała, po utracie 5 cm martwych włosów. Dobry przykład na to, kiedy mniej znaczy więcej.

Obszerny bob

Jeśli struktura twoich włosów czasami zawodzi w przypadku długich włosów. A pozostałe cienkie pasma nie wyglądają już tak dobrze. W takim razie wypróbuj wydłużonego, asymetrycznego boba –  ta fryzura idealnie pasuje do radykalnych zmian! Strać na długości, a zyskaj na objętości!

Długi bob

Nic dziwnego, że fryzura bob jest od wielu lat uznawana za trend sezonu w takiej czy innej formie. Odpowiednia długość doda kobiecości, niezbędnej objętość twarzy i umożliwi częstą zmianę fryzury – bob jest uniwersalny i idealny dla Ciebie!

Strzyżenie kaskadowe

Chcesz zachować długość, ale potrzebujesz czegoś nowego? Strzyżenie kaskadowe to doskonała okazja.

Kaskada dodała niezbędnej objętości górnej części fryzury, dzięki czemu fryzura stała się bardziej atrakcyjna.

Obszerna fryzura przy karku

Prawie każdemu z cienkimi i długimi włosami brakuje objętości. Niekończąca się stylizacja niszczy włosy. Wyjściem z sytuacji jest odpowiednia fryzura.