8 hollywoodzkich aktorek, które swoją urodą z łatwością przyćmiewają najsłynniejsze gwiazdy

Katherine Langford

Już w latach szkolnych Katherine wiedziała, kim chce zostać w przyszłości. Włożyła w to wiele wysiłku. W 2015 roku Australijka zadebiutowała jako aktorka i zagrała w kilku niezależnych filmach.

Dwa lata później została obsadzona jako główna kobieca postać w 13 powodów. Jako Hannah Langford otrzymała nominację do Złotego Globu. Później aktorka brała udział w innych projektach dla nastolatków. Katherine jest także siostrą gwiazdy After, Josephine Langford.

Natalia Dyer

Natalia Dyer to kolejna aktorka, która w latach szkolnych zrozumiała, jaki zawód jest jej przeznaczony. Uczestniczyła już w klubie teatralnym. Kiedy dorosła, zdała sobie sprawę, że chce robić to zawodowo.

We wczesnych latach Dyer grała epizodyczne role, a nawet pojawił się w filmie „Hannah Montana: The Movie”. W 2014 roku aspirująca aktorka wzięła udział w filmie „Wierzę w jednorożce”. Ale prawdziwy sukces i sławę przyniosła jej rola Nancy Wheeler w popularnym serialu Stranger Things.

Kiernan Shipka

Rodzice widzieli, że ich córka ma wszelkie szanse na podbój świata kina. Z tego powodu przeprowadzili się do Los Angeles, aby wesprzeć dziecko. Oczywiście nie było to łatwe. Ale dzięki swojemu wyglądowi i talentowi Kiernan wkrótce dostała swoje pierwsze role.

Najpierw zagrała w serialu Mad Men, a potem zacząał pojawiać się w innych projektach. W 2018 roku miała premierę Chilling Adventures of Sabrina, w której zagrała rolę Sabriny Spellman. 

Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown to aktorka, która zrobiła furorę, grając rolę Jedenastki w mistycznym serialu Stranger Things. Dzięki kręceniu serialu aktorka stała się rozpoznawalną i popularną osobowością, której życie obserwują miliony ludzi. Jest też popularną modelką.

Maya Hawk

Dziewczyna urodziła się w rodzinie znanych hollywoodzkich aktorów Umy Thurman i Ethana Hawke’a. Pomimo tego, że rodzice Mayi są rozwiedzeni, utrzymuje dobre relacje zarówno z ojcem, jak i matką. Każdy zaakceptował fakt, że ich córka będzie aktorką. Dostał asię nawet do Juilliard. Ale ze względu na rozwój kariery porzuciła szkołę. Po sukcesie Little Women kariera Hawke’a nabrała rozpędu. Obecnie występuje w amerykańskim serialu telewizyjnym Stranger Things.

Sydney Sweeney

Sydney zadebiutowała jako aktorka w 2009 roku. Jak każdy początkujący aktor, młoda kobieta grała głównie małe role. Ale to wszystko się zmieniło po pojawieniu się w Opowieść podręcznej i Ostre przedmioty.

Potem nastąpił udział w innych filmach i serialach. Prawdziwy sukces i sławę odczuła jednak dzięki roli Cassie Howard w dramacie dla nastolatków Euphoria. Oprócz tej serii Sweeney aktywnie kręci inne projekty.

Alexa Demi

Alexa urodziła się w zwykłej rodzinie. Dziewczynka była wychowywana głównie przez matkę. Jednak dziewczynie udało się pozostać w dobrych stosunkach z ojcem. W 2015 roku Demi zadebiutowała jako aktorka. Początkowo grał w filmach krótkometrażowych i grała małe role w różnych projektach.

W pierwszych latach debiutująca aktorka nie mogła pochwalić się szczególnym sukcesem. Ale w 2019 roku wszystko się zmieniło. Alexa została zatwierdzona do jednej z głównych ról w serialu dramatycznym Euphoria, w którym zagrała Maddie Perez. W 2020 roku fani zobaczyli ją w filmie „Mainstream” z Andrew Garfieldem i Mayą Hawke.

Maud Apatow

Gwiazda Euphoria jest córką Leslie Mann i Judda Apatowa. Jako nastolatka aktorka występowała wraz z matką w projektach ojca. Gdy dorosła, Maud zaczęła pojawiać się w innych filmach. Dziewczyna może pochwalić się dużą liczbą fanów. Dzięki głównej roli w serialu „Euforia” Maud robi duże postępy w Hollywood.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!