8 gwiazd podejrzanych o poddanie się operacjom plastycznym: sekret tkwi jednak w gimnastyce twarzy!

Cindy Crawford

Cindy Crawford przyznaje, że żadna operacja plastyczna nie pomogła jej wyglądać tak dobrze, jak teraz. „Ponad 20 lat temu widziałam kobietę masującą kark. Wyjaśniła, że ​​jeśli utrzymasz te mięśnie w dobrej formie, linia podbródka będzie zawsze wyraźna” – wspomina Cindy. Od tego czasu zainteresowała się fitnessem twarzy. a nawet wymyśliła własny system ćwiczeń odmładzających: leżąc na plecach, należy lekko unieść podbródek i głowę, a następnie, nie opierając głowy o podłogę, przycisnąć podbródek do klatki piersiowej. Crawford radzi robić 10-20 serii.

Natalie Portman

Natalie Portman ma dość powtarzania, że ​​to nie chirurgia plastyczna pomaga jej zachować młodość i urodę, ale ćwiczenia twarzy. Aktorkę konsultuje kosmetyczka Tuyen Nguyen, trenerka fitness twarzy Cindy Crawford, która założyła studio masażu twarzy FaceXercise Skin Fitness Studio.

Ashley Graham

Czy zauważyłaś, że twarz modelki plus size zawsze wygląda na szczupłą? To wszystko są cuda masażu twarzy. Ashley wraz ze specjalistami z FaceGym, brytyjskiego „trenera”  fitness twarzy, opracowała własną technikę odmładzania. Jak widać wszystko działa!

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston uważa fitness twarzy za medytację. Aktorka mówi, że codzienne ćwiczenia rozluźniające mięśnie twarzy nauczyły ją panowania nad emocjami i zachowania spokoju w każdej sytuacji. Otóż ​​Jennifer w imię piękna nawołuje do łączenia technik masażu z zabiegami kosmetycznymi – na przykład ulubioną terapią mikroprądami.

Edita Piekha

Edita Piekha zajmuje się również fitnessem twarzy. Radziecka gwiazda podziela podejście Jennifer Aniston: nie ogranicza się do mechanicznego działania na skórę, ale stara się przekształcić od środka. Aby to zrobić, musisz unikać stresu i wypędzić negatywne emocje do piekła.

Sharone Stone

Sharon Stone odrzuciła „zastrzyki upiększające” na rzecz masażu twarzy. Joga na twarz zapobiega pojawianiu się nowych zmarszczek oraz utrzymuje jędrność i blask skóry. Efekt jest zauważalny: aktorka ma już ponad 60 lat i nadal wygląda równie pięknie.

Gwyneth Paltrow

Masaż twarzy pomaga Gwyneth napiąć mięśnie wokół ust i zlikwidować zmarszczki mimiczne.

Meghan Markle

Meghan Markle ćwiczy jogę twarzy przez kosmetyczkę Nikolę Yoss. Zabieg nazywa się masażem endopoliczkowym, który wykonywany jest na wewnętrznej stronie policzków i pomaga uwydatnić kości policzkowe oraz linię żuchwy.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!