8 gwiazd, które wyglądają lepiej w wieku 50 lat niż w wieku 30 lat

Jak możesz wyglądać lepiej w wieku 50 lat niż w wieku 30 lat? Jaki jest sekret? Można to osiągnąć za pomocą prostych sztuczek makijażu i włosów. Jest wiele celebrytów, którzy po pięćdziesiątce wyglądają znacznie lepiej niż po trzydziestce. Być może to samo dzieje się z tobą, po prostu przyjrzyj się bliżej.

Postępuj zgodnie z radami celebrytów, a na pewno uzyskasz ten sam wynik. Zmień ton włosów, zmień fryzurę, wymodeluj brwi, przytnij grzywkę, użyj nowych tonów w makijażu… to bardzo proste sekrety, które przyniosą skuteczne rezultaty.

1. Halle Berry

Aktorka zawsze była pięknością, ale bez wątpienia teraz wygląda znacznie lepiej niż 20 lat temu. Teraz aktorka preferuje fryzury w stylu casual, które nadają jej kobiecości i odmładzają ją o kilka lat. Dodatkowo pasemka oprawiające twarz zawsze dodają skórze blasku i zmiękczają rysy.

2. Monica Bellucci

Monica Bellucci woli nosić długie brązowe włosy. Długie grzywki stały się idealną opcją do ukrycia zmarszczek na czole i górnej powiece, a także nadania wizerunku młodości. W makijażu również zauważyliśmy kilka zmian. Aktorka wyraźnie zmniejszyła liczbę cieni i preferowała inne tony. Teraz lubi używać odcieni pastelowych kolorów, bo dzięki temu skóra wygląda świeżo i młodziej.

3. Cate Blanchett

Jeśli jest jakaś fryzura, która pasuje prawie wszystkim kobietom, to jest to fryzura z bobem do ramion lub podbródka. Cate Blanchett wie, że w jej wieku jest to bardzo opłacalna opcja. Aktorka lubi nosić zarówno proste, jak i lekko falowane włosy. Taka fryzura pozwala nie tylko stworzyć młodzieńczy wygląd, ale także dodać wyrafinowania dzięki otwartej szyi.

4. Julianne Moore

Nie, zdjęcie po lewej to nie 58-letnia Julianne Moore! Wszystko jest odwrotnie. Teraz aktorka radykalnie zmieniła swój wygląd: zapuściła włosy, schudła, zmieniła kształt brwi i zaczęła używać innego makijażu. Mimo widocznych zmarszczek, mając 58 lat aktorka wygląda lepiej niż 20 lat temu. Faktem jest, że kaskadowa krótka fryzura z grzywką nie jest odpowiednia dla kobiet w wieku 30 lub 50 lat, szczególnie dla kobiet o owalnym kształcie twarzy.

5. Jennifer Lopez

Wystarczy spojrzeć, jak zmieniał się styl Jennifer na przestrzeni czasu. Jej włosy wyglądają na bardzo zadbane, nawilżone i lśniące. Jednak nie tylko włosy wpływają na piękno obrazu, ale także koloryt skóry. Zbyt brązowienie sprawia, że ​​Jennifer wygląda na starszą, a użycie iluminatora w odpowiednich miejscach sprawia, że ​​jej skóra wygląda młodziej i pełniej. Ponadto teraz aktorka zdecydowała się pokolorować niektóre pasma na złoty kolor.

6. Rachel Weisz

20 lat temu Rachel nosiła krótką fryzurę z krótką grzywką i wolała bardzo cienko wyrywać brwi. Oczywiście nie było to w rękach młodej aktorki, ponieważ wyglądała na starszą niż jej lata. Teraz Rachel Weisz nie wyobraża sobie siebie bez długich włosów. Jej ciemne loki podkreślają jasną skórę twarzy, a obszerne loki współgrają z kształtem twarzy. Oczywiście do tego stylu pasują tylko szerokie brwi.

7. Jennifer Aniston

Fryzura Rachel Green, która była modna w latach 90., dziś wydaje się prawdziwym horrorem. Kaskada wolumetryczna, rozdzielone pasma, bufiasty w koronie … Teraz Jennifer Aniston wygląda znacznie bardziej uwodzicielsko niż 20 lat temu. Woli nosić długie, proste włosy z przedziałkiem pośrodku. Jennifer aktywnie używa makijażu: podnosi brwi, podkreśla oczy, używa iluminatora i innych kosmetyków.

8. Julia Roberts

Wszyscy eksperci od urody jednogłośnie twierdzą, że długie włosy nigdy nie postarzają kobiety (jeśli włosy wyglądają na nawilżone, puszyste i zdrowe). Julia Roberts wie, jak farbować włosy na złoty kolor z brązowymi pasemkami w jej wieku. Dzięki tej fryzurze wygląda teraz młodziej niż 20 lat temu. Nie sądzisz, że ciemna szminka i fryzura z lat 20. na zdjęciu po lewej sprawiają, że wygląda starzej niż jest?