8 błędów i za które jesteś brzydki

Wydaje się, że pomięte ubrania lub biustonosz w źle dopasowanym kolorze – to nie tak ważne detale, kiedy wychodzisz z domu. Ale przez takie szczegóły nie wyglądasz idealnie. Nie sprzeciwiaj się  mówiąc, że nie ma idealnych ludzi. Oczywiście, ale są idealne ubrania, idealne akcesoria, które doskonale pasują do Twojej sylwetki. W czasopismach dla kobiet możesz zobaczyć doskonałe zdjęcia, ale wiedz, że to wszystko dzięki drobnym detalom.

Jeśli przymierzyłaś bardzo piękne ubrania, ale zdałaś sobie sprawę, że nie ma oczekiwanego efektu, możliwe, że wszystkiemu jest winien jeden błąd, o którym powiem Ci w tym filmie. Zostań z nami do końca, aby zrozumieć, co przeszkadza Ci we wspaniałym wyglądzie.

Oto 8 błędów, które popełniasz przynajmniej raz w życiu.

Nie nosisz dopasowanych ubrań.

Jeśli nie mieścisz się w dżinsach i odwrotnie, są one na Ciebie za duże, pozbądź się ich bez żalu i wybierz te, które są odpowiednie. Uwierz mi, ten błąd jest widoczny z daleka! Wyrzuć je, nie mają miejsca w twojej szafie.

Źle dobrane kolory.

Znajdź odpowiednie odcienie dla siebie i wybierz ubrania we właściwym kolorze. Jeśli zagłębisz się w istotę terminu „prawidłowo”, musisz trochę przestudiować ten temat. Wybór gamy kolorów nie jest tak prosty, jak się wydaje. Musisz wiedzieć, że twój strój nie powinien mieć więcej niż 3 kolory. Możesz także zapamiętać kombinacje kolorów, które nie są zalecane przez ekspertów. Oto one:

Zielony i granatowy

Czarny i brązowy

Różowy i czerwony

Czarny i ciemno granatowy

Fioletowy i śliwkowy

Fioletowy i lawendowy

Biały biustonosz pod białe ubrania.

Czy uważasz, że pod białą bluzką należy nosić biały stanik? Źle! Pod białą odzieżą powinna znajdować się niewidoczna bielizna, czyli kolor skóry. Biały stanik będzie po prostu świecił pod koszulą tego samego koloru.

 

Taśmy do wieszaków.

Pewnie zauważyłaś, że wiele bluzek ma cienkie tasiemki. Ich zadaniem jest zabezpieczenie bluzki na wieszaku, gdy wisi ona w sklepie. Te cienkie tasiemki nie są przeznaczone do użytku domowego. Muszą zostać obcięte, gdy tylko kupisz ubrania. W przeciwnym razie mogą pojawić się spod ubrania w najbardziej nieodpowiednim momencie, co wygląda dość zabawnie.

 

Metki na butach.

Nie zapomnij o nich! Jeśli kupiłaś nowe buty po powrocie do domu, natychmiast je odklej. Zrób to, jeśli nie chcesz zrobić złego wrażenia.

 

Garderoba vintage i retro.

Ubrania w stylu vintage i retro są zawsze modne … Zgadzam się! Spódnica w stylu lat 50., taka jak u Audrey Hepburn, zawsze będzie cennym detalem w każdej garderobie. Ale musisz wiedzieć, że zbyt wiele ubrań noszonych w stylu retro, może spowodować, że będziesz wyglądać na starszą niż jesteś. Najlepiej jest połączyć jedną rzecz retro z kilkoma nowoczesnymi częściami garderoby.

 

Pomięte ubrania.

Nie bądź leniwa i uprasuj bluzkę, nie myśl, że nikt tego nie zauważy, będzie ona wyglądać zupełnie inaczej.  Ludzie zwykle zwracają na to uwagę, ponieważ sami mają z tym problem. Inną sprawą jest to, że Tobie jest wszystko jedno, co myślą inni, ale jeśli chcesz wyglądać idealnie, ubrania powinny być dokładnie wyprasowane.

 

Brak lekkiego makijażu.

Oczywiście jesteś piękna gdy nie masz makijażu, ale czasami jesteś niewyspana albo pryszcz wyskoczył ci na czole, lub na dworze jest tak zimno, że ​​na twarzy pojawiają się plamy. Aby wyglądać idealnie, potrzebujesz lekkiego makijażu: cienkiej warstwy pudru, ołówka do brwi, różu, błyszczyka do ust i będziesz wyglądać idealnie. Podkreśl swoją urodę, aby promieniować pięknem i wyglądać jak milion dolarów.

Leave a Reply