7 znaków, które zdradzają zaniedbaną kobietę!

Piękno jest względne i zależy od percepcji każdej z nas. Ale schludny wygląd to kwestia zasad. Nie możesz być piękna, dopóki jesteś zaniedbana. I odwrotnie, możesz być mniej piękna, ale jeśli będziesz zadbana, spodobasz się wszystkim. Oto 7 błędów w ubiorze, na które zadbana kobieta nie może sobie pozwolić.

Palce wystające z butów

Wybierz buty według rozmiaru. Wersja z „widocznym tylko jednym palcem” nie jest dla zadbanych kobiet. Linia palców musi idealnie pokrywać się z linią butów. Aby nie popełnić błędu, podeszwa butów musi być o 2 mm dłuższa od stopy.

Widoczne ramiączka

Zadbana kobieta od samego początku pilnuje i sprawdza przed lustrem każdy szczegół, który mógłby ją zdradzić. Włosi żartują, że kobieta, która potrafi ukryć obecność bielizny przed wzrokiem ciekawskich, może również ukryć kochanka. Jedno jest jasne, zadbany wygląd to podstawa eleganckiego wyglądu.

Niechlujne buty

Daj dziewczynie odpowiednie buty, a może podbić świat. Ale w starych, podrapanych butach z lekko łuszczącymi się podeszwami lub poplamionymi trudno kogoś przekonać. Tak, to naturalne, że przywiązujesz się do tego czy innego modelu. Ale buty mają swój czas, a gdy tracą swój wygląd, czas je wyrzucić do kosza.

Podarte rajstopy

Rajstopy są wykonane z nylonu i szybko się niszczą. Każda kobieta boryka się z tym problemem i czasami nosi je z zadrapaniami, mając nadzieję, że pozostaną niezauważone. Jest tylko jeden sposób, aby temu zapobiec – kup wysokiej jakości rajstopy. Lepiej kupić 5 dobrych modeli niż 15 gorszej jakości.

Tania bielizna

Nigdy nie poczujesz się elegancko, nawet w najpiękniejszej sukience, jeśli nosisz niewygodną, ​​brzydką, starą lub złej jakości bieliznę. Dobra bielizna koryguje sylwetkę, maskuje niedoskonałości, prostuje postawę i pomaga wyeksponować to i owo, a co najważniejsze, zmienia kobiecy nastrój.

Luźne dżinsy

Nie noś luźnych dżinsów. Zobacz procent elastanu na etykiecie. Nie może być więcej niż 3%. Elastyczne dżinsy jeszcze nikogo nie odmłodziły. Wręcz przeciwnie, wyglądają na stare i zaniedbanie. Zdecyduj się na modele przed kostkę, zamiast tych, które zbierają kurz na podłodze.

Bezkształtne torebki

Im mniejsza torebka, tym bardziej elegancka. Czemu? Bo mała torebka kojarzy się z delikatnością, wyrafinowaniem i kobiecością.