7 złotych zasad sukcesu Randy’ego Paula Gage’a, które radykalnie zmienią Twoje życie!

Słynny amerykański psycholog Randy Gage sporządził listę 7 złotych zasad dobrobytu, według których sukces nie każe czekać i zapuka do twoich drzwi, aby wejść do twojego życia. Nie możemy zaprzeczyć, że każdy z nas chce odnieść sukces w taki czy inny sposób. Na Ziemi nie ma chaosu w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Chaos w przyrodzie jest rodzajem porządku, który utrzymuje równowagę świata.

Wszechświat jest mechanizmem, który działa według pewnej zasady. Myśl, słowo lub działanie prowadzi do łańcucha powiązanych ze sobą zdarzeń.

Wszyscy urodziliśmy się na tej planecie i wszyscy, którzy chcą w pełni doświadczyć szczęścia, muszą żyć w harmonii z wyższymi prawami. Nie wahaj się, weź los w swoje ręce i zacznij zmieniać swoje życie już teraz!

Prawo mądrości

Bądź gotów zrezygnować z tego, co masz, aby dostać to, czego chcesz.

Prawo 10%

Wszechświat zawsze będzie pobierał swoją dziesięcinę. Prawem wdzięczności jest dawanie 10% wszystkiego, co masz. Nigdy nie wiesz, jak wypadnie twoja dziesięcina. To mogą być pieniądze. Ale może też przybrać formę porozumienia z kimś, nowych przyjaźni, powrotu do zdrowia i tak dalej.

Prawo pustki

Jeśli potrzebujesz nowych butów, wyrzuć stare. Potrzebujesz nowych ubrań? Przede wszystkim zrób porządek w szafie. Jeśli chcesz zmiany, musisz dobrowolnie porzucić swoje stare rzeczy.

Prawo dawania i otrzymywania

Jeśli coś dasz, zostanie ci zwrócone dziesięciokrotnie. Kiedy coś otrzymujesz, bardzo ważne jest, aby podzielić się tym z innymi. Jeśli masz jakiś dar i go nie używasz, to obrażasz swoją boską esencję. Aby traktować swoje zdolności z należytym szacunkiem, musisz cieszyć się darami, które dał ci wszechświat i dzielić się nimi z innymi. Jeśli to zrobisz, przyciągniesz do swojego życia jeszcze więcej błogosławieństw.

Prawo wyobraźni

Musisz najpierw zobaczyć dobrobyt w swojej wyobraźni. Napisz opis swojego idealnego dnia i nie pokazuj go nikomu oprócz kogoś, komu ufasz. Zachowaj ten opis pod ręką i czytaj go ponownie, gdy masz wolny czas.

Prawo przebaczenia

Jeśli twoja dusza jest pełna nienawiści, miłość nie może znaleźć w niej miejsca. Musisz pozbyć się negatywnych uczuć, które cię pożerają i prześladują.

Prawo twórczości

Człowiek może osiągnąć dobrobyt dzięki energii swojego myślenia, intuicji i wyobraźni. Zapisz te bezcenne prawa sukcesu w swoim notatniku. Przy każdej okazji czytaj je ponownie i stosuj w praktyce.

 

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!