7 wzorów manicure, które przerażają mężczyzn!

Branża zdobienia paznokci co roku oferuje nowe i stylowe pomysły na stworzenie idealnego manicure. Panie lubią różne eksperymenty z paznokciami, ale nie wszystkie ich efekty przypadają do gustu mężczyznom. W artykule podpowiemy, które modele przerażają silniejszą płeć.

Czarny manicure

Mężczyźni strasznie nie lubią solidnych czarnych paznokci. Są pewni, że taki manicure wybierają tylko dziwaczki lub miłośniczki gotyku. Pojawia się też skojarzenie z niedojrzałymi nastolatkami, którzy wszelkimi sposobami starają się wyróżnić w społeczeństwie.

Nude

Co zaskakujące, mężczyźni nie lubią nude paznokci. Faktem jest, że taki projekt przeraża mężczyzn, ponieważ wydawałoby się, że kobieta w ogóle nie ma paznokci. Dlatego manikiurzystom zaleca się wybranie odcienia nieco ciemniejszego niż skóra.

Biały manicure

Ulubiony przez kobiety biały manicure sprawia, że ​​mężczyźni czują się jak uczniowie, ponieważ myślą, że kobiety malują paznokcie korektorem. Dla mężczyzn ten projekt wygląda zbyt śmiesznie.

Żółte paznokcie

Jasnożółty i słoneczny odcień jest szczególnie modny w sezonie letnim. Mężczyźni postrzegają taki projekt jako brzydki, wydaje im się, że paznokcie są pokryte jakimś grzybem.

Zielony manicure

Mężczyźni są pewni, że dorosła i szanowana kobieta nigdy nie pomaluje paznokci na zielono. Jest to bardzo jasny, widoczny odcień i dlatego silnie odpycha mężczyzn.

Złote paznokcie

Kobiety uwielbiają eleganckie złote wzory. Są szczególnie często robione na święta i specjalne dni. Złote projekty w oczach mężczyzn wydają się zbyt pretensjonalne, a niektórzy faceci nazywają taki manicure „wulgarnym”.

Cekiny

Jeśli masz mniej niż 20 lat, możesz chociaż nałożyć cały brokat na paznokcie na raz. Ale taki projekt nie jest odpowiedni dla dojrzałych pań. Przynajmniej tego pewni są mężczyźni, którzy odwracają twarz na widok biurowej pani z długimi paznokciami i wieloma błyszczącymi detalami.

Jeśli naprawdę nie zależy ci na opinii mężczyzny, nie wahaj się zrobić manicure, który ci się podoba.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!