7 sztuczek kosmetycznych, które każda inteligentna kobieta musi znać

Niewygodne buty, niewygodna bielizna, niewygodne sukienki… Można przytoczyć tysiące niedogodności, na które kobiety są gotowe znosić, aby wyglądać pięknie i szczuplej. Jednak komfort zawsze powinien być priorytetem. Dlatego jeśli jest coś, co przeszkadza ci czuć się komfortowo i nie jesteś gotowy, aby z tego zrezygnować, oto kilka wskazówek, jak ulepszyć swoje życie.

Ciekawe triki dla zadbanych kobiet

1. Jeśli ramiączka stanika brzydko wystają, zaopatrz się w plastikowy klips. Pozwoli ci ukryć to, czego nie warto pokazywać.

Dzięki klipsowi strój będzie wyglądał tak. O wiele bardziej elegancki, prawda?

2. A jeśli zapięcia bielizny wbijają się w twoje ciało i powodują ból i niedogodności, wypróbuj ten life hack. Nakładki tekstylne na problematycznych obszarach rozwiążą ten bolesny problem.

3. Jeśli dodałeś kilka kilogramów i trudno ci zmieścić się w ulubionych dżinsach, pomóż sobie standardową opaską do włosów.

4. Aby usunąć plamy dezodorantu z ubrań, wymieszaj trochę wody z sokiem z cytryny 1 do 1 i nanieś roztwór na plamę za pomocą dyskietki kosmetycznej. Pozostaw roztwór na co najmniej 15 minut, a następnie przetrzyj dotknięty obszar szczoteczką do zębów. Następnie wypłucz ubrania ciepłą wodą.

5. Elegancka kobieta sprawdza przed lustrem każdy szczegół. Włosi żartują, że kobieta, która umie ukryć bieliznę przed ciekawskimi oczami, może również ukryć swojego kochanka. Jeśli koszula odsłania biustonosz, nie bój się użyć kawałka szkockiej.

6. Kolejnym problemem, który sprawia kobietom wiele kłopotów, jest zapinanie sukienek zapinanych na zamek z tyłu. Jeśli nie masz partnera do pomocy, użyj wstążki i szczypiec.

7. A jeśli na ubraniach pojawiły się kłaczki (zwłaszcza po praniu) możesz się ich pozbyć nie tylko za pomocą wałka samoprzylepnego, ale także żyletki.