7 stylowych pomysłów na manicure, który jest zawsze modny

Trendy kosmetyczne zmieniają się co sezon, ale są trendy, które pozostają aktualne przez lata. Te pomysły na paznokcie stały się klasyczne, ale nie straciły swojej kreatywności – jeśli szukasz opcji, która na pewno będzie wyglądać stylowo, mamy ich dokładnie 7.

Pastelowe odcienie

Najlepsza opcja na swobodny manicure, wiele dziewczyn uważa neutralne odcienie. Ale paleta beży zdołała wszystkich zanudzić, a pastelowe odcienie mogą być dla niej idealną alternatywą. Latem i jesienią szczególną uwagę zwróć na pastelowe „cukiernicze” odcienie – kolory waty cukrowej, banana, lodów miętowych czy koktajlu mlecznego.

Francuski manicure do góry nogami

Podstawa paznokcia w takiej stylizacji paznokci pozostaje nietknięta lub pomalowana lakierem kontrastującym z kolorem warstwy bazowej. Odwrócony francuski manicure ma wiele odmian, może być zaprojektowany tak, jak mówi fantazja – na przykład może polegać na różnicy między fakturą metaliczną a matową. Ale najbardziej udaną opcją jest przezroczyste lub białe pokrycie dolnej części paznokcia (dzięki czemu płytka paznokcia wygląda wizualnie dłużej).

Latte manicure

Kochasz kawę tak bardzo, że nie wyobrażasz sobie poranka bez filiżanki aromatycznego napoju? Co powiesz na stylizację paznokci w odcieniach ulubionego cappuccino lub americano? Taki odcień paznokci nazywa się dziś „manicure latte”: jesteśmy pewni, że stanie się nowym klasykiem. Przypomina cielistą kolorystykę, ale warto dać pierwszeństwo apetycznym odcieniom kawy i czekolady nad beżem i kością słoniową. I nie zapomnij uzupełnić tego projektu złotym pierścionkiem – złoto wygląda szczególnie korzystnie w tonach latte.

Paski

Najprostsza wersja manicure geometrycznego jest minimalistyczna, zrozumiała, łatwa do wykonania, ale nie nudna. Nadaje się nie tylko do długich paznokci: na krótkich paznokciach wygląda to mniej elegancko. A cienkie ukośne lub pionowe linie naprawdę dodają długości paznokcia.

Manicure 3D

Od dżetów i mikroperełek po obszerne żelowe i akrylowe detale, manicure 3D nie jest najbardziej praktycznym projektem, ale nie można zaprzeczyć jego popularności. Tak, jego stworzenie zajmie czas i cierpliwość, ale wynik jest tego wart. Elementy dekoracyjne, takie jak kryształy, pozwolą Ci stworzyć efektowny projekt w najlepszych tradycjach lat 2000.

Flora

Wiosną i latem kwiatowy wzór jest niezbędny: to jeden z najbardziej beztroskich i kobiecych nadruków, który równie dobrze pasuje do prostych bawełnianych koszulek i zwiewnych sukienek w stylu boho. Jesienią i zimą motywy kwiatowe stają się mniej odpowiednie, chabry i stokrotki zastępują róże i lilie, często kwiatowy nadruk zastępują gałązki i liście – ale motyw kwiatowy nie traci na aktualności.

Manicure, który wyraża Ciebie

Manicure zawsze był sposobem wyrażania siebie przez stylowe dziewczyny: to świetna okazja, aby przekazać swój nastrój ulubionymi odcieniami i wzorami. Wybierz podstawową wersję stylizacji paznokci i dodaj nieoczekiwane akcenty do swojego gustu. Może to być abstrakcja, geometria, napisy i zaszyfrowane wiadomości, symbole bliskie Tobie. Niech Twój manicure będzie oryginalny. Indywidualność nigdy nie wychodzi z mody.