7 spektakularnych fryzur, które dodadzą objętości Twoim włosom: wypróbuj je sama!

Wiele kobiet marzy o obszernej fryzurze. Należy zauważyć, że jedną z siedmiu fryzur można wykonać nie tylko na krótkich włosach.

W tym artykule podpowiemy, jaką fryzurę wybrać, aby uzyskać podstawową objętość włosów. Wiele hollywoodzkich gwiazd doświadczyło już tego na swojej skórze.

Bob

Victoria Beckham bardzo długo nosiła boba

Klasyczny bob to dość wszechstronna fryzura. Jest łatwa w pielęgnacji i aranżacji. Dwie kobiety mogą sobie zrobić zupełnie innego boba: asymetrycznego, z wydłużonymi końcami lub skróconego.

Ta fryzura pozwoli ci stworzyć wiele stylizacji na włosach: możesz zmienić kierunek lub sprawić, by zwykły bob wyglądał asymetrycznie.

Pasemka włosów możesz stylizować okrągłą szczotką o dużej średnicy. W ramach eksperymentu możesz zwijać włosy do środka. 

Carre z wydłużonymi włosami z przodu

Jeśli masz szczupłą twarz i smukłe rysy twarzy, wydłużone carre będzie Ci odpowiadało. Czasami kobiety, które chcą wyróżnić się z tłumu, golą tył włosów.

Możesz połączyć tą fryzurę z grzywką, co pomoże ci poeksperymentować ze stylem. Fryzura z prostymi i ukośnymi grzywkami wygląda zupełnie inaczej. Dodatkowo może ukryć Twoje wady na twarzy.

Bob carre

W przypadku cienkich włosów ta fryzura jest idealna. Interesujące będzie łączenie opcji z grzywką i bez. Zmieniając położenie przedziałka, prawie zawsze uzyskasz nową fryzurę.

Bob-carre jest odpowiedni dla właścicielek trójkątnej lub owalnej twarzy. Jeśli zdecydujesz się na wydłużoną grzywkę, bądź przygotowana, że ​​będzie wymagała starannej stylizacji, aby nie wpadła Ci do oczu.

Klasyczny bob

Fryzura wymagająca pielęgnacji.

Klasyczny bob to jedna z najpopularniejszych fryzur dla kobiet. Ale musi być starannie pielęgnowana i stale układana. Na szczęście nie będziesz potrzebować niczego poza suszarką, grzebieniem i pianką lub lakierem do włosów.

Cesson

Jeśli masz miękkie kosmyki włosów i idealny kształt twarzy, możesz wypróbować tę fryzurę. Całkowicie odsłania szyję, a maksymalna objętość jest skoncentrowana na bokach i na środku.

Do ułożenia tej fryzury warto użyć żelu do włosów lub wosku. Użyj tych produktów na swoich pasmach włosów, aby je podkreślić po stworzeniu objętości na czubku głowy.

Idealnie proste włosy

Ta fryzura dobrze sprawdza się na idealnie prostych włosach. Warto zaznaczyć, że jest odpowiednia dla kobiet w każdym wieku. Jeśli zdecydujesz się na taką fryzurę, pamiętaj, że będziesz musiała stale monitorować gładkość swoich włosów.

Ta fryzura odpowiednia jest nawet dla tych kobiet, które nie lubią suszyć włosów suszarką. Włosy po umyciu wystarczy po prostu rozczesać, a później będą idealnie ułożone.

Kaskada

Ta fryzura będzie dobrze wyglądać na każdej długości włosów. Dzięki zastosowanej technice stylistka nada niesamowitej objętości nawet najcieńszym włosom. Używając suszarki do włosów i lakieru do włosów, szybko nauczysz się układać fryzurę w kształcie kaskady. Możesz nosić tę fryzurę z grzywką lub bez.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!