7 rzeczy, które wyczerpują kobiecą energię

Wydaje się, że energia kobiet zależy nie tylko od pięknych sukienek i spódnic, jak myślą niektórzy mężczyźni. Wiele czynników napędza kobiecą energię, a ty nawet nie wiedziałaś o niektórych z nich. Niektórzy eksperci uważają, że energia kobiety zależy od tego, co robi. Bardziej słusznie jest powiedzieć, że kobieca energia jest w 70% tym, co kobieta lubi robić, i w 30% tym, co powinna robić. Inni naukowcy uważają, że zależy to od mężczyzny, tak jak mężczyzna zależy od niej. Mówi się, że gdy mężczyzna nie ma energii od kobiety, staje się agresywny, gwałtowny i okrutny. A gdzie leży prawda? 

Oto 7 czynników, od których zależy energia kobiety.

  1. Bałagan w domu.

Jedną z najbardziej męczących rzeczy dla kobiet jest bałagan w domu lub w pracy. Czy myślisz, że normalna kobieta zacznie przeklinać z mężczyzną z powodu skarpet rozrzuconych po domu? Oczywiście że nie! Problem polega na tym, że jest to ustanowione przez naturę w celu zachowania porządku rzeczy w przestrzeni. Jeśli zaburzenie narasta, kobieta zaczyna odczuwać ciągły stres. Jej siła odchodzi. Ma ochotę usiąść w środku całego tego bałaganu i płakać. Jednocześnie mężczyzna nawet nie pomyśli, że to prawdziwy problem.

  1. Zły sen.

Kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn, mają bardziej wrażliwy sen. Mężczyzna może chrapać, nawet jeśli budzik dzwoni nad głową, a kobieta budzi na każdy szelest. Aby kobieta była produktywna, potrzebuje wystarczającej ilości snu.

  1. Plotki.

Kobiety są bardzo emocjonalnymi stworzeniami. Podczas rozmowy z przyjaciółką może doświadczać więcej emocji niż mężczyzna, który jest w trakcie walki. Emocje kobiety są tak silne, niekontrolowane i zmienne, że mogą ją zmęczyć, nawet jeśli nic nie robi. Dlatego kobieta, która słucha zbyt wielu plotek, jest wyczerpana i bezsilna.

  1. Zły seks.

Szybki i beznamiętny. Pomimo faktu, że mężczyzna uzna się za wspaniałego kochanka, dla kobiety taki seks nie da jej satysfakcji. Dlaczego? Ponieważ ważne jest, aby kobieta miała dość pozytywnych emocji. Nie możesz nawet nazywać tego seksem, to po prostu wyczerpujące ćwiczenia fizyczne.

  1. Poczucie winy.

Czy zauważyłaś kiedyś, jak odmiennie mężczyźni i kobiety reagują na oskarżenia przeciwko nim? Mężczyźni protestują, przeklinają, grożą i odchodzą. Przeciwnie kobiety, natychmiast przyznają się do winy i starają się wyjaśnić nawet najmniejsze błędy. Dlatego najczęściej kobiety są manipulowane na podstawie niekoniecznie ich winy.

  1. Brak hobby.

Kobieta odbiera pozytywne emocje i energię z hobby i nie ma znaczenia, czym się zajmuje. Może to być śpiew, rysunek, robienie na drutach, sport. Najważniejsze, że jej bliscy wspierają jej zainteresowania. Kiedy kobieta nic nie robi, doświadcza stagnacji. Wszystko, co robi własnymi rękami, to kreatywność. Tworząc coś pięknego, kwitnie, ale kiedy spędza wolny czas nic nie robi, gaśnie w oczach.

  1. Rywalizacja.

Każda kobieta od samego początku powinna wiedzieć, że jest najlepsza, piękna i mądra. Nie powinna znajdować się w sytuacji, w której musi to udowodnić w walce. Nic nie wyczerpuje kobiety bardziej niż współzawodnictwo z inną kobietą.