7 rzeczy, które mężczyźni cenią u kobiet bardziej niż wygląd

JAK CECHY DOCENIAJĄ MĘŻCZYŹNI U SWOICH PARTNEREK

Lubimy myśleć tak stereotypowo. Mężczyzna musi być silny, a kobieta piękna, dlatego uważamy, że kobiety szukają napakowanych mężczyzn, a mężczyźni kobiet z ładną pupą. Dobra, ale dlaczego mamy tak wiele pięknych samotnych kobiet? Bo oprócz wyglądu mężczyzn przyciąga coś innego. Czasami, dążąc do ideału piękna, kobietom brakuje czegoś ważnego w ich relacjach z mężczyznami. I nie ma to nic wspólnego z manicure czy pięknymi włosami. Dla mężczyzn ważne są też inne rzeczy. Zostań z nami, a dowiesz się o co chodzi.

  1. Umiejętność uspokajania, wsparcia, współczucia.

Mężczyźni są twardzi. Ale nawet najsilniejsi czasami załamują się i potrzebują pomocy, wsparcia i współczucia. Mama i przyjaciele w takiej chwili raczej mu nie pomogą, więc mężczyzna potrzebuje swojej kobiety. I nie obchodzi go, jak ona wygląda. Jej świat duchowy jest dla niego ważny.

  1. Szczerość w myśli i działaniu.

Kobiety często próbują manipulować mężczyzną, oszukując go. Jednak udawanie jest odrażające. Każdy mężczyzna chce aby wybranka miała cechy: naturalność, otwartość i nieskomplikowanie.

Mężczyznom podobają się prawdziwie szczere kobiety, a nie udawane. Mężczyzn przyciąga to, że potrafisz być sobą.

  1. Niewyczerpany optymizm.

Optymizm obejmuje absolutną wiarę w przyszłość i sukces w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Takie pozytywne nastawienie przyciągnie każdego mężczyznę. Ponieważ kobieta promieniuje energią, która jest przekazywana mężczyźnie.

  1. Kobieta w domu.

Mężczyźni cenią dobre gospodynie domowe. Każda kobieta o tym wie. Są jednak i takie które mówią: nie jestem kucharką, służącą ani pomywaczką. I to jest bardzo duży błąd. Mężczyźni kochają kobiety, które potrafią stworzyć atmosferę w domu. Gospodyni w męskiej wyobraźni jest równoznaczna z domowym szczęściem.

  1. Pewność i niezależność.

Kobieta, która pewnie dąży do celu, budzi zainteresowanie i podziw u mężczyzny. A bierność i niezdolność do samodzielnego działania, wręcz przeciwnie, odpycha. Kobieta, która jest aktywna jest atrakcyjna dla swojego mężczyzny.

  1. Postawa, ruch i wdzięk.

Niestety, obecnie niewiele kobiet posiada te cechy, a mężczyźni cenią je u kobiet. Jej ruchy, sposób, w jaki dotyka mężczyznę, pokazują, jak bardzo kobieta kocha go i jest przywiązana do swojego mężczyzny.

  1. Kobiecość.

Współczesne kobiety mają obsesję na punkcie ideałów piękna, które narzucają im inne kobiety. Wpływa to również na kobiecość, która czasami wyraża się w dziwny sposób. Mężczyźni doceniają naturalną kobiecość, nie sztuczność. I w tym sensie wygrywają kobiety, które kochają siebie tak, jak stworzyła je natura.

Leave a Reply