7 roślin, które przynoszą do domu szczęście i bogactwo. Dzięki nim od razu poczujesz się lepiej

7 KWIATÓW PRZYNOSZĄCYCH SZCZĘŚCIE

Tennessee Williams mawiał, że „Szczęście to wiara w szczęście”. Podczas gdy Gregory David Roberts uważał, że „szczęście jest tym, co się z tobą dzieje, gdy los znudzi się czekaniem”. Każdy z nich ma rację na swój sposób, ponieważ szczęście jest tym, czego każdy z nas chce w życiu. Aby wiedzieć, jak je przyciągnąć, obejrzyj ten film do końca.

Wiedz, że rośliny domowe mogą nie tylko ozdobić Twój dom, ale także wypełnić go szczęściem i dobrobytem. Czy  zastanawiałaś się nad zakupem kwiatów do dekoracji domu? Dlaczego nie pielęgnować takich, które mogą przynieść Ci podwójne korzyści?

Aucuba.

Dzięki Aukubie, czyli Złotemu Drzewu, jak się ją nazywa, uwolni Twój pełny potencjał i osiągniesz szczyt swojej kariery. Jednocześnie roślina ta ochroni Twój dom przed złem. Jeśli umieścisz Złote Drzewo w przestronnym pomieszczeniu, zapanuje w nim przyjazna atmosfera.

Gloksynia.

To kwiat talizman, który przynosi sukces i dobre samopoczucie finansowe. Dzięki temu kwiatowi możesz spełnić swoje marzenia. Jednocześnie doda ci siły i wytrzymałości, będziesz w harmonii z sobą i innymi.

Anturium.

Ze względu na niezwykłe kwiaty nazywany jest również flamingiem. Anturium wypełnia atmosferę radością i ciepłem, dlatego powinno ono mieć w domu szczególne miejsce. Ten kwiat pomoże ci stać się racjonalnym i da ci pewność we własne siły.

Maranta

Ten kwiat jest dla tych, którzy myślą poza standardami i wzorami i nie boją się radykalnych zmian. Maranta pomaga się skoncentrować i dodaje sił. Ponadto motywuje ludzi do uczenia się nowych rzeczy i zdobywania nowych umiejętności.

Ginura.

Ten kwiat jest odpowiedni dla kreatywnych ludzi, których ciągnie do sukcesu i spełnienia swoich marzeń. Ginura pomoże Ci znaleźć właściwą drogę do celu i ludzi, którzy poprowadzą Cię właściwą drogą. Jednocześnie kwiat ten oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii i neutralizuje zło.

Bazylia.

Bazylia, znana również jako „chwast miłości”, jest najczęściej używana w kuchni. Ponieważ w tradycyjnej kulturze włoskiej mówi się, że bazylia jest świętą rośliną, można ją uprawiać zarówno w doniczce, jak i w ogrodzie warzywnym. Istnieje przekonanie, że będąc obok ikony lub kapliczki domu, bazylia wnosi do domu spokój i daje radość mieszkańcom pod jednym dachem.

Hoya.

Woskowany bluszcz lub mięsista hoya, to przyjemnie wyglądająca winorośl. Jej liście wydają się pokryte woskiem, a małe kwiaty zebrane są w bukiety i rozprzestrzeniają kuszący zapach. Ten kwiat ma pozytywny wpływ na życie małżeńskie, przynosząc harmonię i radość. Dodatkowo ozdobi każde pomieszczenie w każdym miejscu.

Leave a Reply