7 przemian, które przekonają Cię do natychmiastowej utraty wagi!

Niewiele kobiet może pochwalić się brakiem zbędnych kilogramów. Zamiast tego wszystkie kobiety chcą się ich pozbyć. A gwiazdy nie są wyjątkiem. Oto 7 celebrytów, którzy dużo schudli i jak zmieniły się ich ciała podczas tego.

Jessica Simpson

Jessica Simpson straciła 45 kilogramów po urodzeniu trzeciego dziecka. Piosenkarka wyeliminowała z menu przetworzoną żywność i utrzymała zróżnicowaną, ale umiarkowaną dietę opartą na owocach morza, roślinach strączkowych i warzywach. Oprócz słodyczy i fast foodów nie wykluczała prawie niczego, ale aktywność fizyczna też miała coś do powiedzenia.

Rebel Wilson

Urodzona w Australii aktorka wyrobiła sobie markę dzięki filmom komediowym, w których pojawiła się roli tej “śmiesznej pulchnej”. Ale od jakiegoś czasu Rebel zacząła tracić na wadze. Australijka przeszła na dietę wysokobiałkową i zaczęła uprawiać sport i zdołała przezwyciężyć emocjonalne przejadanie się, na które cierpiała przez długi czas. W ciągu 9 miesięcy aktorka straciła 30 kilogramów.

Mariah Carey

Mariah Carey zdołała pozbyć się 32 kilogramów w 6 miesięcy dzięki specjalnej diecie o nazwie Purple. Dieta oparta jest wyłącznie na fioletowych produktach. Trzy dni w tygodniu piosenkarka jadła tylko winogrona, fioletowy kalafior, śliwki, szparagi, jeżyny, figi itp. Produkty te zawierają antocyjany, związki przyspieszające spalanie tłuszczu.

Adele

Adele straciła ponad 45 kg dzięki sportowi i diecie ketonowej. Piosenkarka twierdzi, że zrobiła to dla swojego syna, który chciał, aby matka była piękna, zdrowa i aktywna. Ale fani uważają, że chodzi również o jej życie miłosne.

Kelly Osbourne

Kelly Osbourne schudła 23 kilogramy w pięć miesięcy. Piosenkarka zrezygnowała z fast foodów, przetworów mięsnych, makaronów, alkoholu i słodyczy. Podzieliła też swoją dietę na 4-5 równych posiłków. I tak, uprawiała dużo sportów.

Christina Aguilera

Christina Aguilera zdołała pozbyć się 25 kilogramów dzięki dobrze opracowanej strategii. W pierwszym miesiącu Christina wybrała dietę „1600”, czyli nie więcej niż 1600 kalorii dziennie i nie mniej niż 5 posiłków. I dopiero wtedy przeszyła na bardziej skomplikowane diety.

Jonah Hill

A wiesz, że mężczyźni też czasami tracą na wadze. Jonah Hill, być może najzabawniejszy komik Hollywood, właśnie schudł 20 kilogramów, a to, co zostało, zamienił w mięśnie. Aktor zaczął prowadzić dziennik żywności i przeszedł na japońską dietę. I musimy przyznać, że teraz wygląda o wiele lepiej.