7 oznak Twojego zaniedbanego wyglądu

Myślisz, że ten film nie jest dla ciebie? Oczywiście nikt nie lubi krytyki i uwag na temat tego, że sam nie dba o siebie, ale ja ośmielam się podzielić tymi komentarzami. Nie dlatego, żebyś się wstydziła, ale żebyś zrozumiała, że kiedy ktoś chce zrobić pierwsze wrażenie, zwraca uwagę na te 7 szczegółów.

Jakie są zatem znaki, które mówią o zadbanym i schludnym wyglądzie?

  1. Nieporządny manicure

Myślisz, że pomalowałaś paznokcie i to wystarczy? Wiele kobiet uważa, że ​​nikt nie zauważy, że mają paznokcie o różnych długościach i kształtach lub że lakier zaczyna schodzić z czubka paznokcia. To oczywiste oznaki, że kobieta nie dba o siebie. Dziewczęta i kobiety, które dążą do perfekcji we wszystkim, nie pozwalają sobie wyjść z takimi paznokciami, lepiej bez lakieru niż z pękniętym lub odpryskującym. Ten niepozorny szczegół jest jednak zauważalny, szczególnie jeśli chodzi o jasny lub ciemny kolor.

  1. Rozdwojone końcówki włosów.

Kiedy ostatni raz odwiedziłaś fryzjera? Nie, nie próbuj uzasadniać, że chcesz mieć długie włosy. Próbując zapuścić włosy, kobiety zapominają, że nie długie włosy wyglądają pięknie, ale zadbane. Długość nie jest tak ważna jak stan i zdrowie twoich włosów. Dlaczego chcesz mieć włosy do pasa, jeśli ich wygląd pozostawia wiele do życzenia? Używaj produktów do pielęgnacji włosów, olejków i serum. I nie zapomnij obcinać końcówek włosów co kilka miesięcy.

  1. Trądzik

Bądźmy szczerzy! W niektórych przypadkach nie jesteśmy w stanie wpływać na pojawienie się wysypki lub trądziku. Przyczyny takich problemów skórnych mogą być związane ze zdrowiem lub niewłaściwym odżywianiem. Jeśli w pierwszym przypadku trudno jest coś zrobić, w drugim przypadku naprawdę możesz przejąć kontrolę nad sytuacją. Unikaj nadmiernego spożywania słodyczy i fast foodów. Ponadto staraj się wyeliminować przyczyny, które zanieczyszczają twoje pory. Powinnaś regularnie odwiedzać kosmetyczkę, który przeprowadzi głębokie oczyszczenie skóry.

  1. Nieprzycięte skórki

Często kobiety nie mają czasu na wizytę u manikiurzystki. Ale pielęgnacja paznokci w domu jest dość trudna. Nieprzycięte skórki wokół paznokcia wyglądają nieładnie i psują ogólny wygląd. Nawet jeśli uważasz, że ludzie nie zwracają uwagi na takie szczegóły, wiedz, że w rzeczywistości to robią.

  1. Odrosty

Czy radykalnie zmieniłaś kolor włosów, czy masz siwe włosy, ale je przefarbowałaś? Nie zapominaj więc, że takie zmiany wymagają stałej opieki. Aby zawsze dobrze wyglądać, należy farbować odrosty włosów co 1-2 miesiące. Dlatego przed farbowaniem włosów zastanów się dokładnie, czy będziesz mieć pieniądze i czas niezbędny do regularnego farbowania odrostów.

  1. Dbaj o makijaż

Wychodząc rano z domu, Twój makijaż jest schludny i świeży. Ale nie zapomnij spojrzeć w lustro przynajmniej od czasu do czasu. Rozmazany podkład lub pokruszony tusz do rzęs, na pewno nie sprawi, że będziesz piękna. W ciągu dnia upewnij się, że makijaż jest nadal w porządku. Jeśli nie, popraw go.

  1. Spierzchnięte usta

Spierzchnięte usta oznaczają, że nie jesteś wystarczająco nawilżona. Pij dużo wody i upewnij się, że w torbie znajduje się balsam do ust lub szminka, aby pomóc Ci rozwiązać ten problem.

A teraz przyznaj się, nad czym jeszcze musisz popracować? Poświęć trochę czasu aby wyglądać schludnie. Lepiej zrezygnować z makijażu lub lakieru do paznokci niż wyglądać niechlujnie. Naturalność zawsze wygrywa!

Podobał ci się ten film? Nie zapomnij zasubskrybować naszego kanału i polub nas. Ale jeśli wiesz, jakie istnieją inne oznaki zadbanej kobiety, napisz o nich w komentarzach!