7 oznak słabego człowieka

DLACZEGO NIE WARTO ANGAŻOWAĆ SIĘ W ZWIĄZEK ZE SŁABYM MĘŻCZYZNĄ.

Nie angażuj się  w związek ze słabym człowiekiem. Mężczyzna musi być silny. Tego chłopcy uczą się od dzieciństwa, a kobieta uczy się ufać mężczyźnie. Jeśli chłopak się tego nie nauczy, a kobieta nie zaufa wszystko może lec w gruzach. Być może teraz feministki spieszą się z twierdzeniem, że to tylko wzorce i uprzedzenia. Silne i niezależne kobiety, która z was nie chciałby być chroniona przez prawdziwego mężczyznę? Czy czasem nie czujecie się słabe? Niestety, nie wszyscy mężczyźni są jak bohaterowie z powieści. Oglądaj dalej uważnie, ponieważ nauczysz się rozpoznawać słabego mężczyznę i zrozumiesz, dlaczego go nie potrzebujesz.

Słaby mężczyzna jest nieodpowiedzialny.

Za swoje zachowanie, działania i ich konsekwencje. Może upić się w barze, a ty będziesz się go wstydzić. Albo może zostawić cię z długami lub z dzieckiem na rękach – a ty zapłacisz za jego porażkę.

Słaby mężczyzna obwinia kobietę za wszystko.

Nigdy nie czują się winni. Nawet jeśli zrobił coś złego, to kobieta będzie winna za udzielenie niewłaściwej rady lub nie powstrzymanie go na czas.

Słaby mężczyzna traktuje kobiety przedmiotowo.

Czuje się dobrze z tobą, więc kontynuuje związek. Gotujesz mu, kochasz się z nim, dbasz o niego i nic nie dostajesz w zamian. Ponieważ nie ma nic do zaoferowania. Taka zachowanie jest niedopuszczalne – na pewno nie będziesz zadowolona w małżeństwie.

Słaby człowiek nie ma ambicji.

Nie dąży do niczego i niczego nie chce. Oczywiście niczego nie osiągnie, ponieważ do tego trzeba podjąć wysiłek, a on nie jest w stanie tego zrobić. Jeśli mu się nie powiedzie, oświadczy, że problem dotyczy kobiety, że go nie inspiruje i że nie dąży do niczego. Pamiętaj, że to mężczyzna odgrywa główną rolę w realizacji własnych ambicji, a nie kobieta. Jeśli mężczyzna nie chce niczego w życiu, prawdopodobnie nie będziesz z niego zadowolona.

Słaby mężczyzna nie będzie bronił swojej kobiety.

Jeśli wyrazisz swoją opinię na głos i spotkasz się z czyjąś krytyką, słaby mężczyzna nigdy nie będzie po twojej stronie. Uniknie od ryzyka obrony, ponieważ opinia innych jest dla niego ważniejsza niż relacja z tobą. Oczekuje, że zaakceptujesz jego postawę, choć nie zjedna sobie tym przyjaciół.

Słaby mężczyzna ma niedojrzałych znajomych.

Kiedy wychodzisz na spotkanie z przyjaciółmi, masz wrażenie, że wróciłeś do liceum. On i jego przyjaciele są dziecinni, nie mają poważnych planów na przyszłość, nie ponoszą odpowiedzialności za nic i chcą, aby inni się nimi zajęli.

Słaby człowiek nie słucha tego, co mu mówisz.

Czasami mówisz coś do niego, a on udaje, że zapomniał. Najprawdopodobniej nawet nie słyszał tego, co mu powiedziałaś, nie zrozumiał, a może nawet nie próbował. Możesz to sprawdzić w prostych drobiazgach. Na przykład poproś go, żeby kupił ci coś w sklepie lub zrobił dla ciebie małą, ale ważną przysługę. Najprawdopodobniej powie, że zapomniał, i zrobi to nie jeden raz.

Leave a Reply