7 odcieni włosów, które zawsze będą modne

Wszyscy kochamy zmiany i gorliwie śledzimy trendy w modzie. Niemniej jednak nadchodzi czas, kiedy każdy z nas ustala dla siebie własną gamę kolorów włosów i decyduje się ją zmieniać wyłącznie w pewnych, komfortowych granicach.

Są odcienie, które od lat są modne i są ulubieńcami wielu kobiet.

Jeśli zastanawiasz się, jaki kolor włosów wybrać, aby podkreślić już wykreowany i ugruntowany wizerunek, nie wykraczając daleko poza niego, warto przyjrzeć się poniższej liście.

Zimny blond

Ten wszechstronny i elegancki odcień o popielatym odcieniu bez najmniejszego zażółcenia pasuje do wszystkich blondynek bez wyjątku i nie bez powodu często preferują go znane aktorki.

Truskawkowy blond

Dla osób o ciepłych odcieniach skóry bardzo odpowiedni jest intrygujący blond z odcieniem truskawkowo-różowym. Alternatywnie możesz pofarbować tylko końce włosów lub możesz pofarbować wszystkie włosy. To odświeży Twój wygląd, rozjaśni go, jednocześnie zachowując Twoją indywidualność.

Ciepły ton truskawkowej blondynki jest w sam raz na sezon letni. Jeśli myślisz o nadaniu swoim włosom tego odcienia – nadszedł czas!

Brond

Ten rodzaj barwienia pojawił się nie tak dawno temu, ale stał się już klasykiem.

Brązowy w strefie cebulek i jasny na końcach – wiele osób lubi tak płynną kombinację jasnych i ciemnych tonów.

Czekoladowy balejaż

Będzie idealnym wyborem dla brunetek. W tej opcji wspaniale prezentuje się naturalny kolor włosów.

Miedziane

Głęboki i szlachetny czerwonawo-miedziany odcień wygląda luksusowo. Jeśli Twoja skóra ma ciepły odcień, ta kolorystyka będzie dobrym wyborem.

Blond

To chyba najczęstszy naturalny kolor włosów. W rzeczywistości jest uważany za modny i bardzo wyrafinowany. Wystarczy tylko lekko podkreślić pasma włosów, tworząc efekt słonecznego blasku.

Głęboka czerń

Bardzo głęboki i zimny kolor. Przy odpowiedniej pielęgnacji nie będzie wyglądał matowo. To właśnie z tym niebiesko-czarnym odcieniem najlepiej wyglądają gładkie, proste włosy.

Te siedem trendów kolorystycznych jest ponadczasowych i pomoże Ci stworzyć stylowy i niezapomniany wygląd. Wybierz jeden z nich, aby wyglądać stylowo i niepowtarzalnie.