7 najgorszych modowych błędów, które popełnia większość kobiet

Wiemy, że jak już się do czegoś przyzwyczaisz, trudno z tego zrezygnować. Zwłaszcza jeśli to było modne jakiś czas temu. Ale moda jest zmienna i musisz się dostosować, jeśli chcesz pozostać elegancką i atrakcyjną. Oto 7 ubrań, z których powinieneś zrezygnować!

1. Podarte dżinsy

Podarte dżinsy były popularne 20 lat temu. Dziś styl jest nieco przestarzały i wygląda dość pretensjonalnie. Ani elegancji, ani praktycznego ducha, ani wyrafinowania. Niestety lub na szczęście dzisiejsze podarte dżinsy nadają się tylko do pracy w ogrodzie.

2. Ubrania z nietypowymi wycięciami

Wycinanki to trend w tym sezonie. Co więcej, niektóre marki, takie jak Victoria Beckham, Off-White i Gabriela Hearst, odkryły tę koncepcję na nowo, z wycięciami pod biustem, na żebrach lub na całych plecach. Jednak pamiętaj, że elegancka kobieta nie potrzebuje prowokacyjnych strojów, żeby się wyróżnić.

3. Topy z odkrytymi ramionami

Wiemy, że istnieje wielka pokusa, aby podkreślić swoje kształty i wyglądać uwodzicielsko. Ale taki strój unosi się do granic przyzwoitości i może wyglądać nieco nie na miejscu.

4. Ubrania z nadrukiem zwierząt

Większość mężczyzn go nienawidzi, a reszta kobiet uważa go za niesmaczny i ekstrawagancki. Generalnie unikaj skomplikowanych i ekstrawaganckich nadruków. Proste i lakoniczne stroje zawsze wyglądały szlachetnie i elegancko.

5. Gigantyczne trampki

Ten but sprawia, że ​​delikatna kobieca stopa wygląda masywnie i męsko, pozbawiona uroku i kobiecości. Tak, są wygodne. Tak, są praktyczne. Tak, do pewnego stopnia są stylowe. Sneakersy są modne i można je nosić nawet do sukienek, ale są modele bardziej kompaktowe i równie wygodne.

6. Dżinsy z niskim stanem

Dziś ten element garderoby wygląda nie na miejscu i bez smaku. A do tego zniekształca sylwetkę kobiety. Brzuch staje się długi i masywny, nogi krótkie, biodra obfite, a kostki strasznie cienkie.

7. Koszule flanelowe w kratę

Jeśli nie jesteś ze Szkocji i nie grasz na dudach, zostaw swoją flanelową koszulę w kratę na lepsze dni.

Czytaj więcej: 5 rzeczy, które zmieniają kobietę „po 40” w babcię!