7 kobiecych wad, które lubią mężczyźni!

Jak często dziewczęta i kobiety martwią się swoimi niedociągnięciami, starają się ich pozbyć. Jednocześnie jest wiele rzeczy, które kobiety uważają za wady, ale które mężczyźni naprawdę lubią. Na przykład.

1. Okulary

W okresie dojrzewania dziewczęta wstydzą się nosić okulary, aby nie stać się obiektem wyśmiewania chłopców. Przenoszą ten kompleks w dorosłość. Jednak u mężczyzn ta kobieca wada budzi podziw. W ich oczach dziewczyny w okularach wyglądają wzruszająco, bezbronne. Mężczyźni chcą być ich ochroną i wsparciem.

2. Potargane włosy

Ile pracy kosztuje kobiety zbudowanie modnej, schludnej fryzury wczesnym rankiem. Mężczyźni tego nie rozumieją, bardziej pociągają ich rozczochrane włosy. „Wiatr jest najlepszym fryzjerem” – tak formułują swój stosunek do kobiecych fryzur.

3. Bez makijażu

Czego dziewczyny po prostu nie robią, aby codziennie nakładać nieskazitelny makijaż. Niestety, ich wysiłki nie zostaną docenione. Przedstawiciele silniejszego seksu lubią brak makijażu na twarzy Ich zdaniem wygląda więc naturalnie i niezwykle atrakcyjnie.

4. Małe piersi

Kobiety, aby zaimponować obiektowi swojej adoracji, idą pod nóż chirurga plastycznego, aby powiększyć piersi. Mężczyźni preferują małe piersi, które lepiej trzymają kształt i są jędrniejsze.

5. Piegi

Wszystkie kobiety pilnie pozbywają się tej wady skóry twarzy. I na próżno piegi pociągają mężczyzn ze swoją spontanicznością, indywidualnością.

6. Odrastające korzenie włosów farbowanych

Kobiety farbujące włosy nie powinny biegać do salonu, aby pomalować odrastające cebulki włosów. Świadoma niedbałość kobiecych włosów jest o wiele przyjemniejsza dla mężczyzn niż perfekcyjnie ufarbowane włosy, schowane w nienaganną fryzurę.

7. Nadwaga

Jakimi dietami kobiety nie wyczerpują się, aby mieć wyrafinowaną, delikatną sylwetkę. Jednak apetyczna krągłość kobiecych postaci znacznie częściej przyciąga wzrok mężczyzn niż wystające kości.