7 dowodów na to, że kobiety po czterdziestce wyglądają lepiej niż po dwudziestce

Kobieta po 40 roku życia wygląda dobrze ze względu na swoje doświadczenie. W tym wieku kobieta zna swoją prawdziwą wartość, zna swoje mocne i słabe strony. Ostrożnie podchodzi do doboru garderoby i wie, jak podkreślić swoją urodę.

A dzisiaj przekonamy się po raz kolejny, wzorem zwykłych kobiet, że formuła młodość = piękno to tylko mit. A wszystko zależy od gustu i indywidualności każdej kobiety.

Style dla kobiet powyżej 40 lat

Po lewej mamy szczupłą blondynkę, ubraną w sukienkę midi z rozcięciem. 3 razy cieńsza od pani po prawej i 3 razy młodsza, ale nic z tego nie czyni jej bardziej atrakcyjną.

Pani po lewej jest o 20 lat starsza od pani po prawej. I dwa razy masywniejszy. Ale to nie przeszkadza jej wyglądać lepiej, a nawet z wdziękiem obnosić się z nogami.

Pierwsza kobieta jest o 10-15 lat młodsza, ale strój nie upiększa jej, natomiast druga kobieta wygląda idealnie. Elegancja to przede wszystkim prostota. Dlatego nie ma sensu sobie komplikować.

Kobieta po prawej jest o 30 lat starsza i nosi rozmiar 48, w porównaniu do tej po lewej, która nosi 42. Jak widać, stylizacja nie zależy od wieku ani rozmiaru. Brzuch i inne wady sylwetki można sprytnie ukryć za pomocą odpowiedniego stroju.

Liczy się każdy szczegół. Stroje są niemal identyczne, ale pierwszy strój jest bardziej atrakcyjny, ze względu na lepiej skojarzone kolory. Niebieski kolor dżinsów dodaje wizerunkowi świeżości i wyrazistości.

Pierwsza kobieta jest o 20 lat młodsza od drugiej. Obie mają tę samą morfologię, ten sam zestaw ubrań, ten sam styl, ale pierwsza kobieta wygląda elegancko i nowocześnie dzięki fryzurze.

Każda kobieta jest piękna na swój sposób. A wszystko, co musisz zrobić, to podkreślić to piękno.

Czytaj więcej: 1 dzień bez jedzenia. Co się stanie, jeśli pościsz przez 24 godziny