7 dowodów na to, że każda kobieta może zostać królową!

Makijaż jako rytuał pielęgnacyjny pojawił się ponad 100 lat temu. I miał tylko jeden cel – upiększyć kobiety. Od tego czasu techniki i narzędzia do makijażu znacznie się rozwinęły, a współcześni styliści potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Oto 7 kobiet, które doświadczyły tego na własnej skórze.

Kobiety przed i po makijażu

1. Dobry makijaż zawsze działa odmładzająco, inaczej po co go nosić? Aby ukryć plamy starcze, rozszerzone naczynka i worki pod oczami, potrzebujesz dobrego podkładu, np. MaxFactor.

2. Makijaż może nie sprawić, że staniesz się inną osobą, ale doda Ci pewności siebie i poczucia własnej wartości!

3. Przede wszystkim makijaż wizualnie odmładza skórę, sprawia, że ​​jest świeża, gładka i lśniąca. Po drugie, kosmetyki dodają Twojej twarzy energii i wigoru, zwłaszcza róże i szminki. Po trzecie, makijaż podkreśla rysy twarzy i nadaje jej wyrazistości.

4. Podkład bardzo naturalnie i dyskretnie kryje twarz, skutecznie maskując niedoskonałości skóry i nadając cerze świeży i zdrowy wygląd. I nie, nie potrzebujesz drogiego zestawu kosmetycznego, aby osiągnąć poniższy efekt.

5. Podobnie jak dodanie odrobiny objętości ustom– nie potrzebujesz silikonu! Najpierw należy je obrysować konturówką w odcieniu szminki, a następnie nałożyć właściwą pomadkę. Ale bądź ostrożna! Kontur powinien delikatnie wydłużać linię ust, aby uzyskać pożądaną objętość.

6. Przed nałożeniem podkładu nałóż cienką warstwę kremu nawilżającego na skórę i pozwól mu się wchłonąć. Następnie za pomocą gąbeczki do makijażu równomiernie rozprowadź podkład na powierzchni skóry. Możesz to również zrobić palcami, ale upewnij się, że są czyste. 

7. Przed makijażem widzisz kobietę o matowej, wyblakłej twarzy i suchych ustach, a po – tę samą kobietę wizualnie odmłodzoną o 10 lat. Ale nie zapominaj, że aby uzyskać atrakcyjny wygląd, musisz również zmienić fryzurę!