7 częściach ciała, które mogą wiele o tobie powiedzieć

Co twoje ciało mówi o tobie

Brzmi niesamowicie, ale twoje ciało może wiele powiedzieć o tobie, twoich emocjach, stylu życia, a nawet zdrowiu. Jeśli nadal nie subskrybujesz naszego kanału, zrób to, ponieważ dzisiaj powiem ci o 7 częściach ciała, które mogą wiele o tobie powiedzieć.

  1. Język

Kolor języka jest zwykle różowy. Jeśli jednak jest suchy i blady, oznacza to niedobór żelaza. Czerwonawy kolor języka może świadczyć o pewnych problemach z ciśnieniem krwi. Nawiasem mówiąc, nie zapomnij! Po obejrzeniu tego filmu, spójrz na swój język w lustrze i napisz w komentarzach, jaki to kolor.

  1. Usta

Gdy usta są suche i spierzchnięte, oznacza to, że ciało może doświadczyć reakcji alergicznej lub, w większości przypadków, odwodnienia. Ale dzieje się tak tylko wtedy, gdy zawsze masz suche i spierzchnięte usta. Jednak inną częstą przyczyną suchości warg może być stosowanie niektórych kosmetyków do ust lub produktów do higieny jamy ustnej, a także narkotyków lub żywności.

  1. Oczy

Nieznaczne siniaki pod oczami są zwykle wynikiem stresu lub braku snu. Zaburzenia hormonalne, alergie i nietolerancja niektórych pokarmów mogą również prowadzić do podobnego problemu. Jeśli twoje oczy są żółte, może to wskazywać na problemy z wątrobą, w takim przypadku najlepiej skonsultować się z lekarzem.

  1. Nogi

Opuchnięte nogi nie są rzadkością. W rzeczywistości kobiety w ciąży i ludzie, którzy spędzają dużo czasu na nogach, cierpią na podobny problem. Może to wskazywać na problem z sercem lub, najprawdopodobniej, zatrzymanie płynów w ciele. Najlepszym rozwiązaniem byłoby skonsultowanie się z lekarzem.

  1. Palce

Jeśli palec serdeczny kobiety jest dłuższy niż wskazujący, oznacza to, że istnieje większe ryzyko rozwoju choroby zwyrodnieniowej stawów. U mężczyzn wskazuje to na zmniejszone ryzyko rozwoju choroby sercowo-naczyniowej. Jaki jest twój palec serdeczny? Nie zapomnij napisać o tym w komentarzach.

  1. Zmarszczki

Zmarszczki są nieuniknione, ale mogą być oznaką osteoporozy. Zmarszczki wskazują, że skóra się starzeje, ale prawdopodobnie nie wiedziałeś, że są one związane ze zdrowiem twoich kości. Nowe badania pokazują, że istnieje niesamowity związek między zmarszczkami a zdrowiem kości u kobiet z przedwczesną menopauzą. Ponadto nadmierne narażenie na dym papierosowy i słońce może przyspieszyć ten proces.

  1. Paznokcie

Jeśli masz poprzeczne bruzdy na górnej części paznokci, oznacza to, że jesteś pod wpływem stresu, a białe plamki na paznokciach mogą wskazywać na problemy z nerkami.

Nie ignoruj ​​tych znaków. Twoje ciało wie, o czym mówi, musisz to tylko zauważyć. To wszystko na dzisiaj. Wszystkiego najlepszego i nie zapomnij nas polubić.

Leave a Reply