7 części garderoby, które doprowadzają mężczyzn do szaleństwa!

Z reguły mężczyzn nie interesuje kobieca garderoba. Bo ostatnią rzeczą, na której im zależy, jest szafa. A jednak istnieją pewne elementy garderoby, które mężczyźni uważają za szczególnie uwodzicielskie. W tym artykule zaprezentujemy naszym zdaniem 7 najbardziej uwodzicielskich części stroju u kobiet. 

Buty na wysokim obcasie

Daj dziewczynie odpowiednie buty, a może podbić świat. Buty to najważniejszy element kobiecej garderoby. Są wszechmocne. Odpowiednia para butów może poprawić Twoją postawę, odświeżyć wizerunek, poprawić nastrój i zwiększyć pewność siebie. Nie bez powodu większość mężczyzn uważa je za uwodzicielskie.

Obcisłe dżinsy

Dżinsy skinny są dobre, ponieważ podkreślają kobiece kształty i sprawiają, że kobieta wygląda na wyższą. Ten element garderoby jest bardzo kobiecy i nadaje się na każdą okazję. W ostatnich latach modne są modele z okrytą kostkę oraz spodnie 7/8, które podkreślają delikatność kobiety.

Sukienka z rozcięciem

Kolejnym eleganckim detalem są rozcięcia. Sukienki z rozcięciem są super zmysłowe, sprawiają, że wyglądasz na wyższą. Mężczyźni uważają te sukienki za zalotne i pociągające. Są idealnym sposobem na podkreślenie Twojej kobiecości. 

Wycięcia na placach

Tylne wycięcia to dobry sposób na stworzenie zmysłowego i kuszącego wyglądu, nie wyglądając nie na miejscu. Mężczyźni uwielbiają wycięcia z tyłu i uważają je za bardziej atrakcyjne niż dekolt. Bo elegancję trzeba pięknie podkreślić. Poza tym zawsze ważne jest znalezienie równowagi między elegancją a zmysłowością.

Spódnica ołówkowa

Spódnica ołówkowa nadaje się do klasycznych, eleganckich stylizacji. Z reguły spódnica powinna być nieco powyżej linii kolan, ale po 50 roku życia zalecana długość do połowy łydki. Spódnica ołówkowa nada Ci elegancki i modny wygląd. Jest ponętna i kobieca, ale jednocześnie wygląda zawsze na miejscu. Efekt podwajają szpilki.

Czarna sukienka

Kolor czarny ma niespotykany urok. Szczególnie, gdy mówimy o małej, pięknej sukience, która modeluje sylwetkę i wygląda niesamowicie elegancko. Pomoże Ci wyglądać na wyższą, ukryć twoje wady i podkreślić to co chcesz podkreślić. 

Biała koszula

Trudno w to uwierzyć, ale mężczyźni kochają kobiety ubrane w surowe, biurowe stroje. Styl biurowy zapewnia minimalizm i nowoczesność, ale pozostaje też kuszący. Klasyka zawsze się sprawdza, a biała koszula wygląda jednocześnie szykownie i elegancko, zwłaszcza gdy górny guzik jest rozpięty.

Kapelusz

Prawdziwa Francuzka nie może obejść się bez tego akcesorium. Dodaje do wyglądu niepowtarzalny i autentyczny francuski urok. Według magazynu Elle Paris kapelusz to najbardziej uwodzicielski dodatek na głowę ostatniej dekady.