7 błędów, które nie pozwalają ci wyglądasz stylowo

Kobiety często popełniają dość typowe błędy, starając się wyglądać młodziej. Nie ma nic złego w samej chęci wyglądania świeżo i ciekawie, ale metody są często stosowane błędnie. Rezultatem jest odwrotny efekt. Tych 7 błędów nie upiększy dojrzałej kobiety i należy ich unikać.

1. Białe spodnie, dżinsy

Kontrowersyjny wybór spodni, ale jeśli nie wiesz, jak nosić takie chwytliwe rzeczy, lepiej nie ryzykować. Dodatkowo biały kolor sprawia, że ​​nogi stają się pełniejsze.

2. Kurtka dżinsowa z przyciągającym wzrok wystrojem

Hafty, cyrkonie, cekiny wyglądają na dżinsach strasznie tanio. Unikaj takich wzorców. Lepiej wybrać zwięzły projekt. Minimalizm jest dziś w modzie.

3. Buty na bardzo wysokich obcasach

Mogą być niesamowicie drogie, ale nadal sprawiają, że dziewczyna wygląda jak osoba z ulicy lub striptizerka. Zawsze lepiej nosić eleganckie buty na średnim obcasie.

4. Futrzane kamizelki i futrzany płaszcz na podłogę

Naturalne futro, szczególnie długie modele nie są teraz w ogóle istotne. Optymalnie jest wybrać futro z eko-futra lub styl do kolan. W żadnym wypadku nie zakładaj ich na skórzane kurtki.

5. Podarte dżinsy

Podarte dżinsy stały się teraz antytrendami nawet dla młodych ludzi. Tym śmieszniej patrzą na dojrzałe kobiety, kompletnie pozbawiając je elegancji. Lepiej wybrać proste dżinsy w klasycznych kolorach.

6. Mini spódniczka

Najkrótszą długością, na jaką możesz sobie pozwolić w wieku 40 lat i starszych, jest linia kolan, może nieco wyższa, jeśli kolana są idealne. Średnia długość to najlepszy wybór dla szacownego wyglądu.

7. Uggs

Moda na te buty od dawna należy do przeszłości. Jeśli kobieta używa butów ugg, wszyscy doskonale rozumieją, że nie podąża za modą.