6 znanych kobiet z lat 90.: dowiedz się, jak wyglądają dzisiaj!

Wiele zwykłych kobiet błędnie wierzy, że mając dużo pieniędzy, można zatrzymać starość, a nawet jej uniknąć. W rzeczywistości myślenie w ten sposób jest wielkim nieporozumieniem. A przykład tych 6 kobiet jest tego bezpośrednim potwierdzeniem. Kiedyś, w latach 90., wszystkie te kobiety uchodziły za absolutne piękności, były sławne, młode i popularne. Mężczyźni o nich marzyli, a inne kobiety zazdrościły im wyglądu i sylwetki. Ale nawet pomimo obecności milionów dolarów czas był dla nich bezlitosny.

Julia Roberts

Julia zawsze miała niestandardowy wygląd, ale mimo to była uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek lat 90. na całym świecie.

Wszystkie najpopularniejsze filmy z Julią Roberts pojawiły się w latach 90. i na początku 2000. W tym czasie sama aktorka miała około 30 lat.

Głównym hitem był oczywiście film Pretty Woman, w którym Roberts zabłysnąła w duecie z Richardem Gere. Ten film jest nadal uważany za film kultowy, choć jak na nasze czasy jest zbyt nierealistyczny, ale wyraźnie oddaje piękno młodej Julii.

Ale teraz, w wieku 55 lat, aktorka wygląda zupełnie inaczej.

Ani jej pieniądze, ani zdrowy tryb życia, który Roberts prowadzi od wielu lat, nie były w stanie uratować urody aktorki przed starością.

Na niektórych zdjęciach Julia wydaje się nie do poznania.

Sarah Jessica Parker

Kolejna aktorka o niestandardowym wyglądzie, która w młodości wyglądała całkiem ładnie. Sarah Jessica oczywiście nigdy nie była nazywana piękną kobietą, ale stale znajdowała się na liście najbardziej atrakcyjnych pań lat 90.

A wszystko za sprawą serialu Cupcake in the Big City, w którym Sarah Jessica miała bardzo udany i ciekawy wizerunek.

Niestety czas obszedł się z tą aktorką okrutnie.

Aktorka ma 57 lat, ale wygląda na starszą.

I podobnie jak w przypadku Julii Roberts, niestandardowy wygląd, który w młodości wyglądał atrakcyjnie i interesująco, z wiekiem stał się nieprzyjemny.

Wiele osób otwarcie mówi, że Sarah Jessica w swojej obecnej formie mogłaby z łatwością zagrać rolę wiedźmy, nawet bez makijażu.

Christina Aguilera

Kiedyś, pod koniec lat 90., Christina Aguilera została okrzyknięta w mediach najszczuplejszą gwiazdą Ameryki. A piosenkarka naprawdę mogła pochwalić się smukłą sylwetką.

Christina była młoda, piękna i uwielbiała oważne stroje.

W połowie 2000 roku Aguilera zmieniła swój wizerunek, ale pozostała równie piękna i smukła.

A potem coś poszło nie tak… Pierwszy poród w 2008 roku, potem drugi, a Christina z pięknej kobiety szybko zaczęła zamieniać się w dobrze wyglądającą ,,dynię”

A biorąc pod uwagę niski wzrost piosenkarki wynoszący 157 cm, zdjęcie było przygnębiające. Momentami wydawało się, że to nie Aguilera na scenie, ale jakaś jej podróbka. Ale nie, to była ona.

Co zaskakujące, pomimo swojej dodatkowej wagi, Christina nie stroniła od obnoszenia się ze swoimi strojami. Ale i tak nie wygląda tak jak kiedyś.

Wielu wierzyło, że Aguilera będzie dalej chudła i odzyskała dawną szczupłą sylwetkę. Ale teraz minęło 14 lat, a Christina pozostała taka sama.

Co więcej, sama Aguilera deklaruje, że nie planuje odchudzania i bardziej podoba jej się obecna forma niż jej dawna smukła sylwetka.

Mariah Carey

Kolejna wokalistka o potężnym głosie, która w latach 90. przez wielu uważana była za jedną z najpiękniejszych kobiet końca XX wieku.

 Mariah nie mogła utrzymać wagi. Szczupła, utalentowana, o mocnym głosie i niezwykłym wyglądzie. Tak pozostała w pamięci swoich fanów.

W latach 90. wraz z Aguilerą obaliła panujący od dawna mit, że „tylko pulchne kobiety mogą mieć mocny głos” i że aby mieć mocny głos, trzeba przytyć, jak kobiety operowe.

Niestety piękna Mariah nie udało się uratować. Od połowy 2000 roku piosenkarka zaczęła szybko przybierać na wadze.

Doszło do tego, że Mariah zaczęła ważyć 120 kg, ale ona sama zdawała się tego nie zauważać. Tym samym, jak poprzednio, obnosiła się ze swoimi kształtami na scenie w zbuntowanych kreacjach.

W pewnym momencie piosenkarka postanowiła schudnąć, ale jej się to nie udało. Dlatego zdecydowała się na operację żołądka.

Operacja dobrze jej zrobiła, a waga 52-letniej piosenkarki spadła. Ale i tak nie udało jej się osiągnąć swojej poprzedniej formy.

Natalia Oreiro

– Co się stało z Natalią Oreiro? – to jedno z najpopularniejszych zapytań w Google związanych z nazwiskiem tej piosenkarki i aktorki. I nie, nic tragicznego się z tym nie stało – internauci są po prostu zainteresowani pytaniem, gdzie zniknęła uroda Oreiro.

W końcu, jeśli porównamy wygląd Natalii w latach 90. i na początku 2000. z obecnym, to otrzymamy dwie zupełnie różne osoby. Większość widzów pamięta Oreiro w ten sposób:

Miał bardzo rozpoznawalny i piękny wygląd. Z łatwością można ją było odróżnić od innych znanych brunetek po kształcie oczu i uśmiechu. Ale po tym, jak artystka skończyła 35 lat, jej wygląd zmienił się dramatycznie.

Patrząc na obecną Oreiro, dawna aktorka jest nie do poznania.

Indywidualność została utracona, a wraz z nią dawne piękno Oreiro. W ciągu swoich 45 lat piosenkarka wygląda bardzo dobrze, ale teraz jest zupełnie inna.

Wielu wciąż zastanawia się, co to było – nieudana operacja plastyczna, zastrzyki czy po prostu naturalny proces starzenia?

Charlize Theron

Charlize Theron była uważana w latach 90. za jedną z najpiękniejszych kobiet świata kina – ładną blondynkę o smukłej sylwetce.

Mimo swojej urody aktorka nie bała się różnych ról, czasami reinkarnując się w filmach jako bardzo odrażające bohaterki.

Niestety przez lata Theron nie była w stanie utrzymać swojej urody, chociaż wyraźnie uciekała się do botoksu i innych rzeczy. W obecnej Charlize nie ma śladu po dawnej urodzie.

Z jakiegoś powodu wygląd aktorki wydaje się już bardziej męski, a jej rysy twarzy są już ostrzejsze.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!