6 znaków, że mężczyzna cię nie kocha, ale cię wykorzystuje

JAK ROZPOZNAĆ ZNUŻENIE W ZWIĄZKU

Naukowcy z Ohio University doszli do wniosku, że wspólne zamieszkanie ma takie same korzyści jak małżeństwo. Więc ci, którzy chcą legalnego związku, nie powinni tego robić. Z reguły partnerzy zaczynają żyć razem, przechodzą do nowego etapu związku. Mieszkanie pod jednym dachem to bardzo poważna decyzja, której nie można podjąć bez miłości.

Czasami jednak zdarza się, że robisz wszystko dla swojego wybranego, a on po prostu tylko mieszka z tobą. W tym przypadku nie ma tu mowy o miłości. Jak możesz się o tym dowiedzieć? Po prostu jest 6 oznak. Zostań z nami do końca, a dowiesz się o co chodzi.

Zwróć uwagę na następujące wskazówki:

  1. Nie jest aktywny w życiu intymnym

Nie, mężczyzna nie stroni od intymności, ale robi to bez większego pragnienia. Jego działania zależą od jego nastroju. Jeśli naprawdę cię kocha, życie intymne zajmie ważne miejsce w twoim związku.

  1. Jest zamknięty.

Tak, prawdopodobnie rozmawiacie wieczorem i pytacie się nawzajem o niektóre problemy, ale wszystkie są tak powierzchowne, że nieszczerość unosi się w powietrzu. Twój wybrany nigdy nie wchodzi w szczegóły i trzyma cię na dystans, nie pozwala ci wniknąć w jego osobistą przestrzeń i duszę.

  1. Unika prac domowych

To niezwykle wygodna pozycja dla mężczyzny – żyć z kobietą i wykorzystywać jej umiejętność gotowania, prasowania i sprzątania. I nawet nie próbuje wziąć na siebie przynajmniej części obowiązków z tego prostego powodu, że tego nie potrzebuje.

  1. Nie próbuje cię zaskoczyć

Na przykład zrobi Ci małą niespodziankę i przygotuj obiad na powrót z pracy. Albo da ci coś miłego. Kiedy mężczyzna nie czuje nic do kobiety, nie chce dla niej nic zrobić, uważając to za niepotrzebne.

  1. Jego poglądy na życie i zainteresowania różnią się od twoich.

Oczywiście partnerzy nie powinni mieć w życiu dokładnie takich samych zainteresowań i perspektyw. Ale musi być coś wspólnego. Musicie patrzeć w jednym kierunku, inaczej nie będziesz miała szczęśliwego związku. Jeśli wybrana przez Ciebie osoba jest inna niż Ty i nawet nie chce się zbliżyć, najprawdopodobniej jest to naprawdę banalny związek.

  1. Często jest w złym nastroju

Twój mężczyzna jest często przygnębiony, w złym humorze, niczego nie chce, potrzebuje tylko ciszy i spokoju. Najprawdopodobniej po prostu chroni swoje granice i nie chce cię wpuścić, więc chowa się za lenistwem i brakiem inicjatywy. W końcu o wiele łatwiej jest współistnieć na tym samym terytorium.

 

Leave a Reply