6 rzeczy, których nie powinnaś nosić pod żadnym pozorem!

Odzież to nie tylko obraz. Ubrania pomogą Ci nabrać pewności siebie i uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Trzeba ubierać się ostrożnie, a niektóre style trzeba ominąć. Dowiedzmy się, jakie rzeczy powinny być wyłączone z Twojej garderoby i w żadnym wypadku nie powinieneś nosić.

#1. Brzydkie ubrania

Brzmi niejasno, prawda? Ale na pewno wiesz, co mamy na myśli. Unikaj skrajności, od super jasnych po super nudne, od zbyt skomplikowanych, po ascetyczne, od zbyt pospolitych, po zbyt indywidualne. Cokolwiek nosisz, zachowaj równowagę między stylami.

#2. Niewygodne ubrania i buty

Nawet najmodniejszy przedmiot może być niewygodny. Ograniczająca ruch sukienka i spodnie, ocierające się buty – takie ubrania i buty potrafią zepsuć nastrój na cały dzień.

Nie noś ubrań, które nie pasują. Spódnica o rozmiar mniejsza nie wyszczupli Cię, a raczej wyeksponuje wszystkie Twoje wady. Ale bluza bez rozmiaru oczywiście zakryje problematyczne miejsca, ale zabije Twoją kobiecość.

#3. Ubrania innych ludzi

Są ludzie, którzy lubią kupować używane rzeczy, bo są tanie, albo używają ubrań, które podarowali im znajomi.

Zakładanie cudzych rzeczy jest niehigieniczne. Uważa się również, że elementy garderoby pochłaniają energię osoby. Strzeż się rzeczy ludzi, którzy są niezdrowi, mają trudny los lub trudny charakter.

#4. Ubrania zmarłych

Kiedy ktoś umiera, jego krewni zabierają lub oddają jego rzeczy swoim przyjaciołom. Jest to wysoce niepożądane. Jeśli ta osoba była chora pod koniec życia, wszystkie jej ubrania są energetycznie negatywne. W takich ubraniach osoba poczuje się przytłoczona i wyczerpana.

#5. Ubrania wywołujące negatywne wspomnienia

Na przykład sukienka, którą dostałeś od swojego byłego chłopaka, który okazał się bękartem. Po co trzymać w szafie ubrania, których nigdy nie będziesz nosić, ponieważ powodują emocjonalny dyskomfort? Pozbądź się tych ubrań raz na zawsze.

# 6. Stroje monochromatyczne

To jedna ze skrajności, o których mówiłem na początku tego artykułu. Bez względu na kolor taki wygląd wygląda staroświecko, denerwująco i nudno, nawet jeśli mówimy o kolorze czerwonym. Jeśli chcesz nosić ten sam kolor, pamiętaj, że ton i faktura muszą się różnić.

Czytaj także: Dlaczego stylowe kobiety nie noszą złotej biżuterii?