6 najbardziej toksycznych par. Te znaki zodiaku do siebie absolutnie nie pasują

Zauważyłeś, że czasami spotykają się dwie bardzo dobre osoby, ale nic dobrego z tego nie wynika. Oboje starają się dla siebie nawzajem, ale wszystko nie działa tak, jak byśmy chcieli. Dzieje się tak, ponieważ ludzie nie pasują do siebie według znaku zodiaku. Na przykład, oto 6 najbardziej niekompatybilnych par.

Baran + Byk

Takim ludziom nie jest łatwo pozostać nawet zwykłymi przyjaciółmi, ponieważ są ciągnięci w różnych kierunkach. Byk uwielbia czułość, spokój, piękno i estetykę, a Baran ma tendencję do dramatyzowania wydarzeń, jasności, nieprzewidywalności. Nie jest im łatwo zrozumieć się zarówno w łóżku, jak iw życiu rodzinnym. Dlatego między takimi znakami niezwykle rzadko rozwijają się dobre relacje.

Rak + Waga

To jeden z tych przypadków, w których partnerzy są całkowicie niekompatybilni w miłości. To, co jest tak cenione przez Raka, nie idzie w parze z nieprzewidywalnością Wagi, więc takim partnerom absolutnie trudno jest budować zarówno przyjazne, jak i romantyczne relacje. Rak jest tkliwy, może go zranić frywolność Wagi, która może uznać przedstawiciela tego znaku za zbyt nudnego. W takim środowisku romantyczna kontynuacja jest mało prawdopodobna.

Wodnik + Ryby

Ich emocje często się nie zgadzają, bo dla Ryb miłość jest wszystkim, a dla Wodnika to jedna z nut. Wodnik wcale nie jest oddany miłości jak marzycielskie Ryby, dlatego często między takimi znakami wpada nieporozumienie, niechęć do dalszego budowania relacji. Co więcej, z czasem oboje zaczynają się denerwować, ponieważ Ryby czekają na czułość, uwagę i wielką miłość, a Wodnik nie chce działać wbrew emocjom i uczuciom, odtwarzając to, czego sam nie czuje.

Bliźnięta + Koziorożec

Niezwykle rzadka kombinacja, bo tacy ludzie po prostu nie mają ze sobą o czym rozmawiać. Inaczej patrzą na miłość, na życie w ogóle, bo rozsądny, zimnokrwisty Koziorożec nie lubi impulsywności, frywolności i ekstrawagancji Bliźniąt. Małżeństwa między nimi są niezwykle rzadkie, wśród których szczęśliwe można zaliczyć na palcach.

Lew + Panna

Krytyczność i przywództwo obu znaków uniemożliwiają im wspólne poczucie szczęścia. Z reguły Panna i Lew są wobec siebie zbyt krytyczne, ale obaj nie wytrzymują komentarzy, obstając przy swojej słuszności. Oczywiste jest, że w takiej sytuacji nikt nie będzie chciał romansować, ponieważ każdy uparcie będzie nalegał na siebie.

Strzelec + Skorpion

Między takimi znakami możliwe są przyjazne stosunki, ale nie miłość. Inaczej patrzą na niebezpieczeństwa, a zazdrość Skorpiona nie podoba się łatwym, przyjaznym i otwartym wrażeniom Strzelca. Ci ludzie naprawdę nie są ze sobą łatwi ze względu na bardzo namacalną różnicę charakterów.